DVORCAFE
Dobro došli na forum DVORCAFE.
Da biste mogli pristupiti i videti sav forum morate biti registrovani kod nas.
Registracija je besplatna.
Dođite da se družimo.

DVORCAFE TIM
DVORCAFE

PrijemKalendarGalerijaČesto Postavljana PitanjaTražiLista članovaRegistruj sePristupi
POZDRAV, DA BISTE MOGLI VIDETI LINK MORATE: 1). DA SE REGISTRUJETE NA NAŠ FORUM 2).DA SE PRIJAVTE 3). DA U TEMU ODREĐENOG LINKA NEŠTA NAPIŠETE ZAHVALITE ALI SLIČNO I LINK ĆE VAM BITI VIDLJIV ISTOG TRENUTKA. SVE VAM PIŠE I U TEMI [KAKO DA VIDIM LINK]
RADIO GLAS KRAJINE
BRZI ČET DVORCAFE
Zadnje teme
NAŠI BANERI

NAŠ BANER MOŽETE
PREUZETI  OVDJE

NAŠI PRIJATELJI

Shrani.si

banner

Shrani.si

Jasmina Medenica - Kolekcija 35kvllv

Beograd Online - TV i Radio

VIŠE INFORMACIJA OVDJE

Poslanici naj aktivniji meseca
ivica Gavran
Jasmina Medenica - Kolekcija Vote_lcapJasmina Medenica - Kolekcija Voting_barJasmina Medenica - Kolekcija Vote_rcap 
Rica
Jasmina Medenica - Kolekcija Vote_lcapJasmina Medenica - Kolekcija Voting_barJasmina Medenica - Kolekcija Vote_rcap 
Roby87
dragan84
milan08
zlatana
kemo_monteno
shole911
markonegative
cika zika
Ko je trenutno na forumu
Imamo 12 korisnika na forumu: 2 Registrovanih, 0 Skrivenih i 10 Gosta

radosav, sokec9971

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 138 dana 15/12/2010, 01:00
Statistike
Imamo 13299 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je staro62

Naši korisnici su poslali ukupno 151183 članaka u 9376 teme

Delite

Jasmina Medenica - Kolekcija

Ići dole 
AutorPoruka
Rica
Moderator
Moderator
Rica

Broj poruka : 5119
Datum upisa : 21.02.2013

Jasmina Medenica - Kolekcija Empty
PočaljiNaslov: Jasmina Medenica - Kolekcija   Jasmina Medenica - Kolekcija Icon_minitime24/6/2019, 02:48

Jasmina Medenica 1987 - Volim Momka

Jasmina Medenica - Kolekcija 36093858ll

01. Jasmina Medenica - Nemam Para, Nemam Srece.mp3
02. Jasmina Medenica - Trazim Nekog Da Me Voli.mp3
03. Jasmina Medenica - To Boli, Ta Sumnja Tvoja.mp3
04. Jasmina Medenica - U Ljubav Se Kunem.mp3
05. Jasmina Medenica - Srce Mi Igra.mp3
06. Jasmina Medenica - Volim Momka.....mp3
07. Jasmina Medenica - Zabranjena Ljubav.mp3
08. Jasmina Medenica - Oprosti Mi, Oprosti.mp3

Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Rica
Moderator
Moderator
Rica

PočaljiNaslov: Re: Jasmina Medenica - Kolekcija   Jasmina Medenica - Kolekcija Icon_minitime24/6/2019, 02:49

Jasmina Medenica 1989 - Era Srbijanac

Jasmina Medenica - Kolekcija 36093859sd

01. Jasmina Medenica - Era Srbijanac.mp3
02. Jasmina Medenica - Jedan pogled tvoj.mp3
03. Jasmina Medenica - Volim te ludo.mp3
04. Jasmina Medenica - Uzmi uzmi sve je tvoje.mp3
05. Jasmina Medenica - Srce voli bekriju.mp3
06. Jasmina Medenica - Sta ti smeta moja nova sminka.mp3
07. Jasmina Medenica - Andjeli srca.mp3
08. Jasmina Medenica - Covek po meri.mp3

Nazad na vrh Ići dole
Rica
Moderator
Moderator
Rica

PočaljiNaslov: Re: Jasmina Medenica - Kolekcija   Jasmina Medenica - Kolekcija Icon_minitime24/6/2019, 02:50

Jasmina Medenica - 1991 - Cigra

Jasmina Medenica - Kolekcija 36093860ar

01. Jasmina Medenica - Ja Sam Srena.mp3
02. Jasmina Medenica - Cigra.mp3
03. Jasmina Medenica - Kosovo, Vracam Ti Se.mp3
04. Jasmina Medenica - Pusti Me Da Odem.mp3
05. Jasmina Medenica - Delije.mp3
06. Jasmina Medenica - Moras Doci.mp3
07. Jasmina Medenica - Morava Je Reka Ljubavi.mp3
08. Jasmina Medenica - Dala Bih Ljubav.mp3

Nazad na vrh Ići dole
milan08
Administrator
Administrator
milan08

Broj poruka : 17224
Datum upisa : 13.11.2011

PočaljiNaslov: Re: Jasmina Medenica - Kolekcija   Jasmina Medenica - Kolekcija Icon_minitime29/8/2019, 18:34

Kod:
https://mega.nz/#!3LYTQa7b!fUhrLun2SUdvubdqKmgtZv4T-SLDYrzwHez5PgCyzyo

Na jednom linku sva tri albuma,pozdrav i hvala na razumevanju.
Nazad na vrh Ići dole
Rica
Moderator
Moderator
Rica

PočaljiNaslov: Re: Jasmina Medenica - Kolekcija   Jasmina Medenica - Kolekcija Icon_minitime29/8/2019, 18:44

hvala milane za obnovu
Nazad na vrh Ići dole
milan08
Administrator
Administrator
milan08

PočaljiNaslov: Re: Jasmina Medenica - Kolekcija   Jasmina Medenica - Kolekcija Icon_minitime29/8/2019, 18:53

Nema na cemu brate Rico,kada je ovako mala diskografija to mogu polako,nesto vece to vec ide malo teze,moram pomalo da nesto uradim sad mi je zestoko,nemogu do vazduha da dodjem steze u grudima kao da stezes kljestima,ako prezivim sad zivecu jos sto godina cinimi se.
Nazad na vrh Ići dole
Rica
Moderator
Moderator
Rica

PočaljiNaslov: Re: Jasmina Medenica - Kolekcija   Jasmina Medenica - Kolekcija Icon_minitime29/8/2019, 19:01

Prijatelju nemoj da me plasis i cuvaj se Milane ja ne razumem da nema nikakav lek koji ti pomogne ili ublazi bol
Nazad na vrh Ići dole
milan08
Administrator
Administrator
milan08

PočaljiNaslov: Re: Jasmina Medenica - Kolekcija   Jasmina Medenica - Kolekcija Icon_minitime29/8/2019, 19:16

Verujmi,imam i lekove i pumpe,ali je tu i Birgerova bolest,100 sam puta rekao ni najcrnjem dusmanu ili neprijatelju nebi pozeleo da mu se dogodi ova bolest,gora od raka,ostavljaj cigare ako pusis odmah,nisam poslusao lekara iBoga kad je trebalo nego sam saceko sve ovo,da cekam da udahnem vaazduha,strasno.
Nazad na vrh Ići dole
Rica
Moderator
Moderator
Rica

PočaljiNaslov: Re: Jasmina Medenica - Kolekcija   Jasmina Medenica - Kolekcija Icon_minitime29/8/2019, 19:20

Milan ti me plasis

Birgerova bolest (thromboаngiitis obliterаns) je retkа bolest аrterijа i vena tokom koje krvni sudovi postаju upаljeni i mogu da se začepe krvnim ugruškom (thrombi).

Ovo stanje može oštetiti tkiva koje ti krvni sudovi hrane i dovesti do pojave infekcija i gangrena. Smrtni ishod od Birgerove bolesti je redak, ali moguć, medjutim, najčešće komplikacije ove bolesti su amputacije i to najčešće kod pacijenata koji ne prestanu da puše (otprilike se javlja jedna amputacija na 7 godina kod ovih pacijenata).

Prаktično svi pacijenti sа dijаgnozom Birgerove bolesti, spadaju u grupu pušača. Nekada se dogadja da ova bolest počne i nakon samo jedne cigarete koja reaguje kao okidač za njen početak. Moguće je dа postoji genetska predispozicija zа bolest, ali ovo nije definitivno dokazano.

Statistički podaci pokazuju da broj obolelih od Birgerove bolesti opada, jer se vremenom smanjuje i broj osoba koje konzumiraju duvan. Javlja se, otprilike, na 16 osoba od 100 000 ljudi. Osobe muškog pola su otprilike 3 puta češće pogodjene ovom bolešću nego osobe ženskog pola. Postoje i razlike u geografskoj distribuciji obolelih od Birgerove bolesti, u smislu manjeg javljanja kod stanovnika nordijskih zemalja, Kine, Koreje i pojedinih pripadnika jevrejske zajednice. Birgerova bolest obično počinje na rukаmа i nаjčešće pogаđа muškаrce mlаđe od 40 godinа.
Nazad na vrh Ići dole
Rica
Moderator
Moderator
Rica

PočaljiNaslov: Re: Jasmina Medenica - Kolekcija   Jasmina Medenica - Kolekcija Icon_minitime29/8/2019, 19:26

Prijatelju jel neznas nikakvu travaricu i takozvanu Vesticu koja se bavi sa biljkima te osobe znaju jako puno i mnogo toga lece ili ublaze tok bolesti.
Neznam dali si cuo sta za Maricu u sarajevu ja sam tamo bio i mogu ti reci da je zenska znala sta je radila i da je mnogim pomogla ali na zalost i nju je starost sustigla i otisla na onaj svet neka joj je laka zemlja jel je stvarno mnogima pomogla.
Prijatelju nedaj se i pazi na sebe i tvoji najmilji neka te cuvaju i dragi bog
Budi mi pozdravljen Prijatelju
Nazad na vrh Ići dole
ivica Gavran
Vrijedan član
Vrijedan član
ivica Gavran

Broj poruka : 203
Datum upisa : 04.09.2019

PočaljiNaslov: Re: Jasmina Medenica - Kolekcija   Jasmina Medenica - Kolekcija Icon_minitime11/9/2019, 19:21

hvala
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Jasmina Medenica - Kolekcija   Jasmina Medenica - Kolekcija Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Jasmina Medenica - Kolekcija
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DVORCAFE :: DOWNLOAD :: Narodna muzika :: Diskografije-
Skoči na: