DVORCAFE
Dobro došli na forum DVORCAFE.
Da biste mogli pristupiti i videti sav forum morate biti registrovani kod nas.
Registracija je besplatna.
Dođite da se družimo.

DVORCAFE TIM
DVORCAFE

PrijemGalerijaTražiRegistruj sePristupi
POZDRAV, DA BISTE MOGLI VIDETI LINK MORATE: 1). DA SE REGISTRUJETE NA NAŠ FORUM 2).DA SE PRIJAVTE 3). DA U TEMU ODREĐENOG LINKA NEŠTA NAPIŠETE ZAHVALITE ALI SLIČNO I LINK ĆE VAM BITI VIDLJIV ISTOG TRENUTKA. SVE VAM PIŠE I U TEMI [KAKO DA VIDIM LINK]
RADIO GLAS KRAJINE
BRZI ČET DVORCAFE
Zadnje teme
NAŠI BANERI

NAŠ BANER MOŽETE
PREUZETI  OVDJE

NAŠI PRIJATELJI

Shrani.si

banner

Shrani.si

Predstavi se i Dobro dosli!! - Page 8 35kvllv

Beograd Online - TV i Radio

VIŠE INFORMACIJA OVDJE

Poslanici naj aktivniji meseca
dragan84
Predstavi se i Dobro dosli!! - Page 8 Vote_lcapPredstavi se i Dobro dosli!! - Page 8 Voting_barPredstavi se i Dobro dosli!! - Page 8 Vote_rcap 
Rica
Predstavi se i Dobro dosli!! - Page 8 Vote_lcapPredstavi se i Dobro dosli!! - Page 8 Voting_barPredstavi se i Dobro dosli!! - Page 8 Vote_rcap 
milan08
cika zika
joo
ivica Gavran
coban
Marijana Maki
Litka
Zcogelja4
Ko je trenutno na forumu
Imamo 18 korisnika na forumu: 3 Registrovanih, 0 Skrivenih i 15 Gosta

ante sertić, bookman, ildzoni

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 138 dana 15/12/2010, 01:00
Statistike
Imamo 13476 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je hocuhaligali

Naši korisnici su poslali ukupno 154778 članaka u 9590 teme

Delite

Predstavi se i Dobro dosli!!

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorPoruka
milan08
Administrator
Administrator
milan08

Broj poruka : 17399
Datum upisa : 13.11.2011

Predstavi se i Dobro dosli!! - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavi se i Dobro dosli!!   Predstavi se i Dobro dosli!! - Page 8 Icon_minitime20/6/2019, 23:10

[You must be registered and logged in to see this link.],da takoje sve je pogaseno ,koliko ja znam desetine i to vrlo jaki sajtovi,mi polako ali sigurno trajemo,hvala i dobro ti nama dosao.
Nazad na vrh Ići dole
Šumadinac034
Početnik
Početnik
Šumadinac034

Broj poruka : 2
Datum upisa : 27.07.2019

PočaljiNaslov: Re: Predstavi se i Dobro dosli!!   Predstavi se i Dobro dosli!! - Page 8 Icon_minitime29/7/2019, 17:44

Pozdrav svima iz Kragujevca Razz
Nazad na vrh Ići dole
milan08
Administrator
Administrator
milan08

PočaljiNaslov: Re: Predstavi se i Dobro dosli!!   Predstavi se i Dobro dosli!! - Page 8 Icon_minitime29/7/2019, 19:49

Posto sam ja Pepeljevcanin ili Valjevcanin,pozdrav iz Lajkovca za moje Kragujevcane ujaka,ujnu brata i sestru i ostale prijatelje,dobro ti nama dosao,i nadam se dobrom druzenju.
Nazad na vrh Ići dole
Alkay
Početnik
Početnik
Alkay

Broj poruka : 2
Datum upisa : 05.08.2018
Godina : 44

PočaljiNaslov: Re: Predstavi se i Dobro dosli!!   Predstavi se i Dobro dosli!! - Page 8 Icon_minitime2/10/2019, 07:09

Zagreb fere
Nazad na vrh Ići dole
milan08
Administrator
Administrator
milan08

PočaljiNaslov: Re: Predstavi se i Dobro dosli!!   Predstavi se i Dobro dosli!! - Page 8 Icon_minitime3/10/2019, 02:02

[You must be registered and logged in to see this link.],dobo ti nama došao,pozdrav za Zagrepčane
Nazad na vrh Ići dole
zozi
Početnik
Početnik
zozi

Broj poruka : 6
Datum upisa : 16.10.2019
Godina : 39

PočaljiNaslov: Re: Predstavi se i Dobro dosli!!   Predstavi se i Dobro dosli!! - Page 8 Icon_minitime16/10/2019, 19:43

Pozdrav ekipi. Mario mi ime...
Nazad na vrh Ići dole
badgreen
Početnik
Početnik
badgreen

Broj poruka : 4
Datum upisa : 22.10.2019

PočaljiNaslov: Re: Predstavi se i Dobro dosli!!   Predstavi se i Dobro dosli!! - Page 8 Icon_minitime22/10/2019, 22:18

Žalostno je videti da ovo mesto nije baš aktivno... Možda je to samo sudbina forumov, sada smo svi na fejsbuku. Zdravo iz Moskve.
Nazad na vrh Ići dole
milan08
Administrator
Administrator
milan08

PočaljiNaslov: Re: Predstavi se i Dobro dosli!!   Predstavi se i Dobro dosli!! - Page 8 Icon_minitime23/10/2019, 01:38

Pomaže Bog kod nas se kaže prvo,a dalismo aktivni to se može videti iz priloženog,pozdrav za tebe ja se nedružim po fejsu i istagramu i tvitu,mada sam na sva tri mesta ulogovan,na fejsu imam negde oko 1,030 prijatelja ostalo saam obrisao,više to za mene neprestavlja druženje,to je za mene samo internet i ništa više.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Predstavi se i Dobro dosli!!   Predstavi se i Dobro dosli!! - Page 8 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Predstavi se i Dobro dosli!!
Nazad na vrh 
Strana 8 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DVORCAFE :: DOBRO DOŠLI :: Dobro dosli-
Skoči na: