DVORCAFE
Dobro došli na forum DVORCAFE.
Da biste mogli pristupiti i videti sav forum morate biti registrovani kod nas.
Registracija je besplatna.
Dođite da se družimo.

DVORCAFE TIM
DVORCAFE

PrijemGalerijaTražiRegistruj sePristupi
POZDRAV, DA BISTE MOGLI VIDETI LINK MORATE: 1). DA SE REGISTRUJETE NA NAŠ FORUM 2).DA SE PRIJAVTE 3). DA U TEMU ODREĐENOG LINKA NEŠTA NAPIŠETE ZAHVALITE ALI SLIČNO I LINK ĆE VAM BITI VIDLJIV ISTOG TRENUTKA. SVE VAM PIŠE I U TEMI [KAKO DA VIDIM LINK]
RADIO GLAS KRAJINE
BRZI ČET DVORCAFE
Zadnje teme
NAŠI BANERI

NAŠ BANER MOŽETE
PREUZETI  OVDJE

NAŠI PRIJATELJI

Shrani.si

banner

Shrani.si

idi pred skupstinu i zapali se benzinom.tada ce da primete tvoju muku. 35kvllv

Beograd Online - TV i Radio

VIŠE INFORMACIJA OVDJE

Poslanici naj aktivniji meseca
Ardian
 idi pred skupstinu i zapali se benzinom.tada ce da primete tvoju muku. Vote_lcap idi pred skupstinu i zapali se benzinom.tada ce da primete tvoju muku. Voting_bar idi pred skupstinu i zapali se benzinom.tada ce da primete tvoju muku. Vote_rcap 
dragan84
 idi pred skupstinu i zapali se benzinom.tada ce da primete tvoju muku. Vote_lcap idi pred skupstinu i zapali se benzinom.tada ce da primete tvoju muku. Voting_bar idi pred skupstinu i zapali se benzinom.tada ce da primete tvoju muku. Vote_rcap 
Rica
milan08
korenita6
kemo_monteno
mladenn80
mischa54
Zcogelja6
MARISKA
Ko je trenutno na forumu
Imamo 10 korisnika na forumu: 1 Registrovan, 0 Skrivenih i 9 Gosta

marjanhr

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 155 dana 24/12/2019, 02:09
Statistike
Imamo 13789 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je Zxt8

Naši korisnici su poslali ukupno 162481 članaka u 10121 teme

idi pred skupstinu i zapali se benzinom.tada ce da primete tvoju muku.

Ići dole 
AutorPoruka
milan08
Administrator
Administrator
milan08

Broj poruka : 17591
Datum upisa : 13.11.2011

idi pred skupstinu i zapali se benzinom.tada ce da primete tvoju muku. Empty
PočaljiNaslov: idi pred skupstinu i zapali se benzinom.tada ce da primete tvoju muku.    idi pred skupstinu i zapali se benzinom.tada ce da primete tvoju muku. Icon_minitime28/3/2012, 23:53

Borovo 25. mart 2012. 23:28 #1925299

Sramota i žalosno da i dans ima ljudi koji ovako žive pa Tadiću seti se pa uzmi čoveka i dovedi ga Hrvatsku u njgovu kuću a ne samo prazne priče!
Ocenite Preporučujem 3 Ne preporučujem 0
Odgovorite na komentar

caca 25. mart 2012. 18:09 #1924963

Veoma me je potresla prica o ovom jadnom coveku koji tako zivi u bedi i suzama. Volela bih da mu na bilo koji nacin pomognem, pa vas molim da objavite njegovu adresu, i evenutalni broj racuna za uplatu novcane pomoci, ako postoji. Nadam se da ce vasa prica o Stevi iz Radovanja delovati i na druge kao sto je na mene, i hvala vam sto se setite ovih zaboravljenih ljudi za koje niko nikad ne bi cuo da nije prica o njima.
Ocenite Preporučujem 3 Ne preporučujem 0
Odgovorite na komentar

tuga 25. mart 2012. 01:57 #1924469

dusa da zaboli coveka kad procita ovaj tekst. nadam se da ce ovom objavom u novinama naci neko resenje za ovog coveka. strasno
Ocenite Preporučujem 7 Ne preporučujem 1
Odgovorite na komentar

Drakce 24. mart 2012. 16:49 #1924068

Nije Sak rjecanin vec Sakanlijski Rijecani!!!nista suze ne donose vec cvrsta vera u uspjeh i pokusati na vise nacina.Mislim da je kasno za azil ali ima i drugih resenja.Ja sam jedan od tih ali sam uz teske muke i sa verom u Boga stao malo na obe noge.
Ocenite Preporučujem 5 Ne preporučujem 3
Odgovorite na komentar

Ivana 24. mart 2012. 12:58 #1923854

Na ovom primeru se vidi sva nemoc nase drzave. Nismo u stanju da pomognemo ljudima koji su toliko propatili. Tuzno da tuznije ne moze biti. A za to smo svi krivi.
Ocenite Preporučujem 15 Ne preporučujem 2
Odgovorite na komentar

Viva 24. mart 2012. 15:46 #1924026

I zato svi ostajemo u totalnom duhovnom, kulturnom i ekonomskom mraku...Sve vise ce nas stizati zlo kroz nasu decu, koja ce ubijati i nas i sve oko nas, a mi i dalje spavamo, verujuci da smo cisti i pravi pred Bogom a pred ovakvim cinjenicama zatvaramo oci i okrecemo ledja.
Ocenite Preporučujem 9 Ne preporučujem 1
Odgovorite na komentar

MEXO 24. mart 2012. 05:45 #1923487

Zar je i za besplatni obrok potrebna legitimacija?Ako mu je, kako mu je,bolje bi mu bilo da se vrati,pa kud puklo da puklo...........ni ovako mu nema zivota.

Ocenite Preporučujem 9 Ne preporučujem 5
Odgovorite na komentar

mikan 24. mart 2012. 00:02 #1923369

al si mu pomogla sa tim recima-da nije lako zivjeti od sjecanja.uistinu treba mu dati nesto konkretno a ne izigravati majku terezu.bas blesavo.
Ocenite Preporučujem 19 Ne preporučujem 4
Odgovorite na komentar

A Petrovic 23. mart 2012. 22:06 #1923216

Mislim da bi ovaj covek dobio azil bilo u kojoj drzavi,kad bi ga neko bar u Bg vodio u neki strani konzulat.Sve izbeglice koje ne mogu da se vrate dobiju azil.
Ocenite Preporučujem 21 Ne preporučujem 2
Odgovorite na komentar

ja 23. mart 2012. 21:29 #1923158

jadan covek,nije lako ziveti od secanja...
Ocenite Preporučujem 39 Ne preporučujem 8
Odgovorite na komentar

mikan 23. mart 2012. 21:12 #1923131

Ocenite Preporučujem 12 Ne preporučujem 47
Odgovorite na komentar

ja 23. mart 2012. 21:32 #1923163

ti bas imas ljudske savete,svaka cast...nema sta...idi se leci
Ocenite Preporučujem 5
Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DVORCAFE :: DOBRO DOŠLI :: Novosti iz Dvora-
Skoči na: