DVORCAFE
Dobro došli na forum DVORCAFE.
Da biste mogli pristupiti i videti sav forum morate biti registrovani kod nas.
Registracija je besplatna.
Dođite da se družimo.

DVORCAFE TIM
DVORCAFE

PrijemGalerijaTražiRegistruj sePristupi
POZDRAV, DA BISTE MOGLI VIDETI LINK MORATE: 1). DA SE REGISTRUJETE NA NAŠ FORUM 2).DA SE PRIJAVTE 3). DA U TEMU ODREĐENOG LINKA NEŠTA NAPIŠETE ZAHVALITE ALI SLIČNO I LINK ĆE VAM BITI VIDLJIV ISTOG TRENUTKA. SVE VAM PIŠE I U TEMI [KAKO DA VIDIM LINK]
RADIO GLAS KRAJINE
BRZI ČET DVORCAFE
Zadnje teme
NAŠI BANERI

NAŠ BANER MOŽETE
PREUZETI  OVDJE

NAŠI PRIJATELJI

Shrani.si

banner

Shrani.si

Савковић Милан Znam i vidim da je preteško,ja ću opet da apelujem na Dvor 35kvllv

Beograd Online - TV i Radio

VIŠE INFORMACIJA OVDJE

Poslanici naj aktivniji meseca
Ardian
 Савковић Милан Znam i vidim da je preteško,ja ću opet da apelujem na Dvor Vote_lcap Савковић Милан Znam i vidim da je preteško,ja ću opet da apelujem na Dvor Voting_bar Савковић Милан Znam i vidim da je preteško,ja ću opet da apelujem na Dvor Vote_rcap 
dragan84
 Савковић Милан Znam i vidim da je preteško,ja ću opet da apelujem na Dvor Vote_lcap Савковић Милан Znam i vidim da je preteško,ja ću opet da apelujem na Dvor Voting_bar Савковић Милан Znam i vidim da je preteško,ja ću opet da apelujem na Dvor Vote_rcap 
Rica
milan08
korenita6
kemo_monteno
mischa54
mladenn80
MARISKA
Zcogelja6
Ko je trenutno na forumu
Imamo 12 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 1 Skrivenih i 11 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 155 dana 24/12/2019, 02:09
Statistike
Imamo 13795 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je mestar76

Naši korisnici su poslali ukupno 162615 članaka u 10124 teme

Савковић Милан Znam i vidim da je preteško,ja ću opet da apelujem na Dvor

Ići dole 
AutorPoruka
milan08
Administrator
Administrator
milan08

Broj poruka : 17591
Datum upisa : 13.11.2011

Савковић Милан Znam i vidim da je preteško,ja ću opet da apelujem na Dvor Empty
PočaljiNaslov: Савковић Милан Znam i vidim da je preteško,ja ću opet da apelujem na Dvor    Савковић Милан Znam i vidim da je preteško,ja ću opet da apelujem na Dvor Icon_minitime29/3/2012, 00:17

Христина Анђелић
пре око сат времена ·

Evo, sad sam pričala s novinarkom Violetom Talović, koja je napisala ovaj članak...našla sam njen broj i zvala je, sad mi treba neko ko je na mreži o62 od vas sestre i braćo...jer je jedna gospođa Nena, iz Velike Plane, koja je u kontaktu s Stevom, osoba koju treba sutra zvati... Čekam obaveštenje od vas...
Novinarka se zahvaljuje...što se javljam... Pita me: otkud mi broj...
Pa rekoh, nekad sam radila ko novinar...:) imam prijatelje koji još uvek rade...
a postoji i na kompjuteru telefonski imenik... sve što je Božija volja nađem...:)

Ko ima o62 mrežu i te impulse promociju... da ne trošimo pare... džabe na poziv...već samo da dobijemo informacije...
ako niko ne bude, onda ću joj sms sutra čim uplatim kredit..pa ću javiti...

ovo je link teksta...pa da to proširimo...i uradimo nešto... mozak mi je u totalnom haosu zbog ovog... a sve se trudim da ne vatriram u Postu... na ovo počnem da gubim razum....

kolko sam se izgubila...zaboravila sam da može da se šalje sms .... Bože daj mi snage... u ovom emotivnom haosu...

[You must be registered and logged in to see this link.]

Stevine suze u selu Radovanje
[You must be registered and logged in to see this link.]
Izbeglica iz Dvora na Uni ne sme u zavičaj gde ima domaćinstvo, živi u bedi u selu kod Velike Plane. Nema ličnu kartu, pasoš, ni dinara prihoda, a u nadnicu ga neće

Свиђа ми се · ·
Не прати објаву · Подели
2 особе кажу да им се свиђа ово.

Христина Анђелић molite se sestre i braćo da Bog otvori srce da ga Gospod Blagi smesti u čestito domaćinstvo... da ima pored kreveta i tanjira, i ljubavi agape... razmislite ko od vaših prijatelja ima takvu mogućnost... čiji žive u selu, čovek je još mlad pomagao bi...
Пре 56 мин. · Свиђа ми се

Христина Анђелић sutra ću tu gospođu Nenu da pitam da li može da se objavi njen broj....
Пре 55 мин. · Свиђа ми се

Савковић Милан Objavio sam sestro na sajtu Dvor na Uni
Пре 10 мин. · Свиђа ми се

Христина Анђелић lepo je to... Blagodarim ti brate...nego njemu treba ovde u Srbiji uhljeblje, čestita porodica koja ima još jedan krevet i da jede kod njih...i ima zajednicu... jer on može da se vrati na svoje ognjište...jer je na spisku nepoželjnih ... Molite se...sutra nam je važan dan..
Пре 2 мин. · Свиђа ми се

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DVORCAFE :: DOBRO DOŠLI :: Novosti iz Dvora-
Skoči na: