»DVORCAFE«
Dobro došli na forum DVORCAFE.
Da bi ste mogli pristupiti i videti kompletan forum morate biti registrovani član kod nas.
Članovima brez poruka je onemogućen dostup linkovima.
Gostima je onemogućen pristup downloadu.
Registracija je besplatna
Dođite da se družimo.

TIM DVORCAFE
»DVORCAFE«
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
»DVORCAFE«

»FORUM DVORCAFE DVOR NA UNI«
 
PrijemGalerijaRegistruj sePristupinovi gradRSK RADIO
POZDRAV, AKO HOĆETE VIDETI LINKOVE DOWNLOADA MORATE URADITI SLEDEĆE
1). DA SE REGISTRUJETE ALI PRIJAVTE NA NAŠ FORUM
2). POSLE 10 NAPISANIH PORUKA ĆE TE MOĆI VIDETI LINK
3). GOSTI NEMAJU PRISTUP DOWNLOADU
4). SVE VAM PIŠE NA FORUMU U TEMI [KAKO DA VIDIM LINK]
1. PREUREĐIVAMO NAŠ FORUM ZATO VAS MOLIMO ZA MALO STRPLJENJA
2. AKO BUDEMO PO KOJI PUT NEDOSTUPNI ILI NEKA DRUGA GREŠKA ZNAJTE DA RADIMO NA FORUMU
3. UNAPRED HVALA
1.TRAŽIMO VODITELJA RADIA, AKO SI ZAINTERESOVAN I VOLIŠ MUZIKU
2.DA BI POVREMENO PUSTAO ONDA SE JAVI UREDNIKU RADIA
3.ILI PIŠITE U TEMI RSK RADIO HVALA
1.TRAŽIMO MODERATORE FORUMA
2. AKO IMAŠ VOLJE DA RADIŠ I UREĐIVAŠ FORUM ONDA SE JAVI
3. PIŠITE U TEMU POTREBNI MODERATORI ILI NA E-MAIL ADRESU
RSK RADIO
NAŠI BANERI
Dvor na Uni nekada... slike 30xevr6


Shrani.si

NAŠ BANER MOŽETE
PREUZETI
OVDE
RAZMJENA BANERA
AKO STE ZA RAZMENU ILI SARADNJU ONDA PIŠITE OVDE


NAŠI PRIJATELJI
Shrani.si

banner

Dvor na Uni nekada... slike 15fovnb

Dvor na Uni nekada... slike Krajin12





Shrani.si

RSK & DVORCAFE
LINKOVI PRIJATELJSKIH FORUMA
1. NOVI GRAD

2. RSK RADIO

 

 Dvor na Uni nekada... slike

Ići dole 
AutorPoruka
Kule
Webmaster
Webmaster
Kule

Broj poruka : 838
Points : 200001606
Reputation : 12
Datum upisa : 07.02.2009
Lokacija : Novi Sad

Dvor na Uni nekada... slike Empty
PočaljiNaslov: Dvor na Uni nekada... slike   Dvor na Uni nekada... slike Icon_minitime7/4/2009, 19:00

Evo kako je nekada izgledao Dvor...
Potrudio sam se da poredjam slike po vremenu (godinama) i nadam se da sam donekle uspeo.
Uživajte :)

Dvor na Uni nekada... slike N104766665229595952640

Dvor na Uni nekada... slike N10476666522959236250

Dvor na Uni nekada... slike N104766665229592719370

Dvor na Uni nekada... slike N104766665229595237470

Dvor na Uni nekada... slike N10476666522959249920

Dvor na Uni nekada... slike N104766665229592513110

Dvor na Uni nekada... slike N104766665229593496780

Dvor na Uni nekada... slike N104766665229595020160

Dvor na Uni nekada... slike N104766665229592616200

Dvor na Uni nekada... slike N1047666652295935650

Dvor na Uni nekada... slike N10476666522959363300
Dvor na Uni 1931. godine - Panorama

Dvor na Uni nekada... slike N10476666522959376420

Dvor na Uni nekada... slike N10476666522959388870

Dvor na Uni nekada... slike N104766665229594180730

Dvor na Uni nekada... slike N104766665229594387820

Dvor na Uni nekada... slike N104766665229594284520

Dvor na Uni nekada... slike N104766665229594491010

Dvor na Uni nekada... slike N104766665229595444010

Dvor na Uni nekada... slike N104766665229595547040

Dvor na Uni nekada... slike N104766665229595649920

Dvor na Uni nekada... slike N104766665229596054690


Poslednji put izmenio Tebra_90 dana 11/4/2009, 12:20, izmenio ukupno 2 puta

Cyberhood likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Kule
Webmaster
Webmaster
Kule

Broj poruka : 838
Points : 200001606
Reputation : 12
Datum upisa : 07.02.2009
Lokacija : Novi Sad

Dvor na Uni nekada... slike Empty
PočaljiNaslov: Re: Dvor na Uni nekada... slike   Dvor na Uni nekada... slike Icon_minitime7/4/2009, 19:20

Dvor na Uni nekada... slike 11273


Poslednji put izmenio Tebra_90 dana 11/4/2009, 12:24, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh Ići dole
Kule
Webmaster
Webmaster
Kule

Broj poruka : 838
Points : 200001606
Reputation : 12
Datum upisa : 07.02.2009
Lokacija : Novi Sad

Dvor na Uni nekada... slike Empty
PočaljiNaslov: Re: Dvor na Uni nekada... slike   Dvor na Uni nekada... slike Icon_minitime8/4/2009, 18:56

Dvor na Uni nekada... slike 11274

Dvor na Uni nekada... slike 2635

Dvor na Uni nekada... slike 4298

Dvor na Uni nekada... slike Q9


Poslednji izmenio Tebra_90 dana 11/4/2009, 12:33, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Kule
Webmaster
Webmaster
Kule

Broj poruka : 838
Points : 200001606
Reputation : 12
Datum upisa : 07.02.2009
Lokacija : Novi Sad

Dvor na Uni nekada... slike Empty
PočaljiNaslov: Re: Dvor na Uni nekada... slike   Dvor na Uni nekada... slike Icon_minitime8/4/2009, 19:07

Dvor na Uni krajem 80-ih...

Dvor na Uni nekada... slike Dvornauni

Originalna velicina:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
srbin3
Vjeran član
Vjeran član
srbin3

Broj poruka : 115
Points : 115
Reputation : 0
Datum upisa : 16.10.2016

Dvor na Uni nekada... slike Empty
PočaljiNaslov: Re: Dvor na Uni nekada... slike   Dvor na Uni nekada... slike Icon_minitime21/7/2017, 14:10

hvala
Nazad na vrh Ići dole
zivojin
Član
Član
zivojin

Broj poruka : 43
Points : 43
Reputation : 0
Datum upisa : 02.04.2013

Dvor na Uni nekada... slike Empty
PočaljiNaslov: Re: Dvor na Uni nekada... slike   Dvor na Uni nekada... slike Icon_minitime3/1/2019, 14:35

Hvala
Nazad na vrh Ići dole
James Bond
Udarnik
Udarnik
James Bond

Broj poruka : 63
Points : 63
Reputation : 0
Datum upisa : 15.06.2019
Lokacija : Madjarska

Dvor na Uni nekada... slike Empty
PočaljiNaslov: Re: Dvor na Uni nekada... slike   Dvor na Uni nekada... slike Icon_minitime23/6/2019, 19:26

Linkovi ne rade
Nazad na vrh Ići dole
mensa071
Početnik
Početnik
mensa071

Broj poruka : 10
Points : 10
Reputation : 0
Datum upisa : 14.09.2020

Dvor na Uni nekada... slike Empty
PočaljiNaslov: Re: Dvor na Uni nekada... slike   Dvor na Uni nekada... slike Icon_minitime14/9/2020, 22:19

Ni ovaj link nije uredu:(
Nazad na vrh Ići dole
mensa071
Početnik
Početnik
mensa071

Broj poruka : 10
Points : 10
Reputation : 0
Datum upisa : 14.09.2020

Dvor na Uni nekada... slike Empty
PočaljiNaslov: Re: Dvor na Uni nekada... slike   Dvor na Uni nekada... slike Icon_minitime14/9/2020, 22:20

Mozda je do mene:) Sory
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Broj poruka : 61
Points : 200000111
Reputation : 0
Datum upisa : 26.06.2020

Dvor na Uni nekada... slike Empty
PočaljiNaslov: Re: Dvor na Uni nekada... slike   Dvor na Uni nekada... slike Icon_minitime14/9/2020, 22:46

mensa071, hvala ti na upozorenju da linkovi ne rade i neznam dali će ih ko imati da obnovi ja ih trenutno nemam ako uspijem nabaviti postaviću ih.
U svakom slučaju oprobaću potraziti pa ako uspijem postaviću.
Hvala


TIM DVORCAFE
≠===========≠
Nazad na vrh Ići dole
Na mreži
Sponsored content




Dvor na Uni nekada... slike Empty
PočaljiNaslov: Re: Dvor na Uni nekada... slike   Dvor na Uni nekada... slike Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Dvor na Uni nekada... slike
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
»DVORCAFE« :: 2 » DISKUSIJE RAZNE IGRE KOMENTARI « :: Slike-
Skoči na: