»DVORCAFE«
Dobro došli na forum DVORCAFE.
Da bi ste mogli pristupiti i videti kompletan forum morate biti registrovani član kod nas.
Članovima brez poruka je onemogućen dostup linkovima.
Gostima je onemogućen pristup downloadu.
Registracija je besplatna
Dođite da se družimo.

TIM DVORCAFE
»DVORCAFE«
Dobro došli na forum DVORCAFE.
Da bi ste mogli pristupiti i videti kompletan forum morate biti registrovani član kod nas.
Članovima brez poruka je onemogućen dostup linkovima.
Gostima je onemogućen pristup downloadu.
Registracija je besplatna
Dođite da se družimo.

TIM DVORCAFE
»DVORCAFE«
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
»DVORCAFE«

»FORUM DVORCAFE DVOR NA UNI«
 
PrijemGalerijaRegistruj sePristupiRSK RADIO
POZDRAV, AKO HOĆETE VIDETI LINKOVE DOWNLOADA MORATE URADITI SLEDEĆE
1). DA SE REGISTRUJETE ALI PRIJAVTE NA NAŠ FORUM
2). POSLE 10 NAPISANIH PORUKA ĆE TE MOĆI VIDETI LINK
3). GOSTI NEMAJU PRISTUP DOWNLOADU
4). SVE VAM PIŠE NA FORUMU U TEMI >> OVDE << [KAKO DA VIDIM LINK]
1). MOLIM SVE NAŠE ČLANOVE DA SE SUZDRZE OD RAZNIH PRVOKACIJA I UVREDE DRUGIH ČLANOVA FORUMA
2). BUDITE PRISTOJNI I POSTUJTE DRUGE AKO HOĆETE DA VAS NEKO POSTUJE
3). OVDJE NEMA POLITIKE RAZNIH DISKUSIJA O TOME, RAZNIH VRIJEĐANJA ZATO VAS MOLIM SUZDRZITE SE OD RAZNIH ISPADA
4). AKO BUDETE IMALI TAKAV ILI SLIČAN PROBLEM ONDA PIŠITE >> OVDE <<
5). SVAKI ISPAD I VRIJEĐANJA BIĆE STROGO KAŽNJENO [BAN]
1). MOLIMO SVE NAŠE ČLANOVE DA NE POSTAVLJATE RAZNE VIDEO SNIMKE SA UVREDLJIVIM SADRZAJIMA NA NACIONALNOJ I DRUGOJ OSNOVI
2). U SUPROTNOM ĆETE BITI ODSTRANJENI / BANOVANI SA FORUMA BREZ OBAVESTENJA
1). RSK RADIO JE KRAJIŠKI RADIO ONLINE 24/h NA DAN I 365 DANA U GODINI
2). AKO STE ZA MUZIČKU ŽELJU ONDA STE NA PRAVOM MJESTU
3). PIŠITE NA MALOM ILI VELIKOM CHETU TAD KAD JE DJ RSK RADIO /ADMIN /SLOBO / RSK PRISUTNI
4). BILO KOJU VRSTU MUZIKE OSIM NACIONALNE ISPUNJAVAMO NAŠIM ČLANOVIMA SVA 3 FORUMA I TO SVE BESPLATNO
5). UNAPRED SE IZVINJAVAM AKO KOJA PJESMA BUDE NA VJERSKOJ ALI NACIONALNOJ OSNOVI HVALA
RSK RADIO
NAŠI BANERI
Dvor na Uni nekada... slike 30xevr6


Shrani.si

NAŠ BANER MOŽETE
PREUZETI
OVDE
RAZMJENA BANERA
AKO STE ZA RAZMENU ILI SARADNJU ONDA PIŠITE OVDE


NAŠI PRIJATELJI
Shrani.si

banner

Dvor na Uni nekada... slike 15fovnb

Dvor na Uni nekada... slike Krajin12





Shrani.si

RSK & DVORCAFE
LINKOVI PRIJATELJSKIH FORUMA
1. RSK-RADIO

SLUŠAJTE RSK RADIO I OVDE
SLUŠAJTE RSK I >>OVDE<<

 

 Dvor na Uni nekada... slike

Ići dole 
AutorPoruka
Kule
Webmaster
Webmaster
Kule

Broj poruka : 838
Points : 200001606
Reputation : 12
Datum upisa : 07.02.2009
Lokacija : Novi Sad

Dvor na Uni nekada... slike Empty
PočaljiNaslov: Dvor na Uni nekada... slike   Dvor na Uni nekada... slike Icon_minitimeUto 7 Apr - 17:00

Evo kako je nekada izgledao Dvor...
Potrudio sam se da poredjam slike po vremenu (godinama) i nadam se da sam donekle uspeo.
Uživajte :)

Dvor na Uni nekada... slike N104766665229595952640

Dvor na Uni nekada... slike N10476666522959236250

Dvor na Uni nekada... slike N104766665229592719370

Dvor na Uni nekada... slike N104766665229595237470

Dvor na Uni nekada... slike N10476666522959249920

Dvor na Uni nekada... slike N104766665229592513110

Dvor na Uni nekada... slike N104766665229593496780

Dvor na Uni nekada... slike N104766665229595020160

Dvor na Uni nekada... slike N104766665229592616200

Dvor na Uni nekada... slike N1047666652295935650

Dvor na Uni nekada... slike N10476666522959363300
Dvor na Uni 1931. godine - Panorama

Dvor na Uni nekada... slike N10476666522959376420

Dvor na Uni nekada... slike N10476666522959388870

Dvor na Uni nekada... slike N104766665229594180730

Dvor na Uni nekada... slike N104766665229594387820

Dvor na Uni nekada... slike N104766665229594284520

Dvor na Uni nekada... slike N104766665229594491010

Dvor na Uni nekada... slike N104766665229595444010

Dvor na Uni nekada... slike N104766665229595547040

Dvor na Uni nekada... slike N104766665229595649920

Dvor na Uni nekada... slike N104766665229596054690


Poslednji put izmenio Tebra_90 dana Sub 11 Apr - 10:20, izmenio ukupno 2 puta

Cyberhood and thegrand like this post

Nazad na vrh Ići dole
Kule
Webmaster
Webmaster
Kule

Broj poruka : 838
Points : 200001606
Reputation : 12
Datum upisa : 07.02.2009
Lokacija : Novi Sad

Dvor na Uni nekada... slike Empty
PočaljiNaslov: Re: Dvor na Uni nekada... slike   Dvor na Uni nekada... slike Icon_minitimeUto 7 Apr - 17:20

Dvor na Uni nekada... slike 11273


Poslednji put izmenio Tebra_90 dana Sub 11 Apr - 10:24, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh Ići dole
Kule
Webmaster
Webmaster
Kule

Broj poruka : 838
Points : 200001606
Reputation : 12
Datum upisa : 07.02.2009
Lokacija : Novi Sad

Dvor na Uni nekada... slike Empty
PočaljiNaslov: Re: Dvor na Uni nekada... slike   Dvor na Uni nekada... slike Icon_minitimeSre 8 Apr - 16:56

Dvor na Uni nekada... slike 11274

Dvor na Uni nekada... slike 2635

Dvor na Uni nekada... slike 4298

Dvor na Uni nekada... slike Q9


Poslednji izmenio Tebra_90 dana Sub 11 Apr - 10:33, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Kule
Webmaster
Webmaster
Kule

Broj poruka : 838
Points : 200001606
Reputation : 12
Datum upisa : 07.02.2009
Lokacija : Novi Sad

Dvor na Uni nekada... slike Empty
PočaljiNaslov: Re: Dvor na Uni nekada... slike   Dvor na Uni nekada... slike Icon_minitimeSre 8 Apr - 17:07

Dvor na Uni krajem 80-ih...

Dvor na Uni nekada... slike Dvornauni

Originalna velicina:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
srbin3
Vjeran član
Vjeran član
srbin3

Broj poruka : 122
Points : 122
Reputation : 0
Datum upisa : 16.10.2016

Dvor na Uni nekada... slike Empty
PočaljiNaslov: Re: Dvor na Uni nekada... slike   Dvor na Uni nekada... slike Icon_minitimePet 21 Jul - 12:10

hvala
Nazad na vrh Ići dole
zivojin
Udarnik
Udarnik
zivojin

Broj poruka : 70
Points : 68
Reputation : 0
Datum upisa : 02.04.2013

Dvor na Uni nekada... slike Empty
PočaljiNaslov: Re: Dvor na Uni nekada... slike   Dvor na Uni nekada... slike Icon_minitimeČet 3 Jan - 13:35

Hvala
Nazad na vrh Ići dole
James Bond
Udarnik
Udarnik
James Bond

Broj poruka : 63
Points : 63
Reputation : 0
Datum upisa : 15.06.2019
Lokacija : Madjarska

Dvor na Uni nekada... slike Empty
PočaljiNaslov: Re: Dvor na Uni nekada... slike   Dvor na Uni nekada... slike Icon_minitimeNed 23 Jun - 17:26

Linkovi ne rade
Nazad na vrh Ići dole
mensa071
Član
Član
mensa071

Broj poruka : 10
Points : 10
Reputation : 0
Datum upisa : 14.09.2020

Dvor na Uni nekada... slike Empty
PočaljiNaslov: Re: Dvor na Uni nekada... slike   Dvor na Uni nekada... slike Icon_minitimePon 14 Sep - 20:19

Ni ovaj link nije uredu:(
Nazad na vrh Ići dole
mensa071
Član
Član
mensa071

Broj poruka : 10
Points : 10
Reputation : 0
Datum upisa : 14.09.2020

Dvor na Uni nekada... slike Empty
PočaljiNaslov: Re: Dvor na Uni nekada... slike   Dvor na Uni nekada... slike Icon_minitimePon 14 Sep - 20:20

Mozda je do mene:) Sory
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Broj poruka : 109
Points : 1000068
Reputation : 2
Datum upisa : 26.06.2020

Dvor na Uni nekada... slike Empty
PočaljiNaslov: Re: Dvor na Uni nekada... slike   Dvor na Uni nekada... slike Icon_minitimePon 14 Sep - 20:46

mensa071, hvala ti na upozorenju da linkovi ne rade i neznam dali će ih ko imati da obnovi ja ih trenutno nemam ako uspijem nabaviti postaviću ih.
U svakom slučaju oprobaću potraziti pa ako uspijem postaviću.
Hvala


TIM DVORCAFE
≠===========≠
Nazad na vrh Ići dole
nebitan
Super član
Super član
nebitan

Broj poruka : 1410
Points : 1488
Reputation : 0
Datum upisa : 30.10.2014
Lokacija : Petrinja - Norge

Dvor na Uni nekada... slike Empty
PočaljiNaslov: Re: Dvor na Uni nekada... slike   Dvor na Uni nekada... slike Icon_minitimeSub 3 Okt - 21:43

Dvor na Uni nekada... slike 5aa2042216a8c


Ustaj care Dusane da vidis kako ti zemlju tamane! Eew
Nazad na vrh Ići dole
nebitan
Super član
Super član
nebitan

Broj poruka : 1410
Points : 1488
Reputation : 0
Datum upisa : 30.10.2014
Lokacija : Petrinja - Norge

Dvor na Uni nekada... slike Empty
PočaljiNaslov: Re: Dvor na Uni nekada... slike   Dvor na Uni nekada... slike Icon_minitimeSub 3 Okt - 21:48

Dvor na Uni nekada... slike 638px-Dvor_na_Uni_-1931


Ustaj care Dusane da vidis kako ti zemlju tamane! Eew
Nazad na vrh Ići dole
nebitan
Super član
Super član
nebitan

Broj poruka : 1410
Points : 1488
Reputation : 0
Datum upisa : 30.10.2014
Lokacija : Petrinja - Norge

Dvor na Uni nekada... slike Empty
PočaljiNaslov: Re: Dvor na Uni nekada... slike   Dvor na Uni nekada... slike Icon_minitimeSub 3 Okt - 22:00

Dvor na Uni nekada... slike 200713825-150_20181231_113443_0d68f10e187354a07120ea8f4e4afb5a


Ustaj care Dusane da vidis kako ti zemlju tamane! Eew
Nazad na vrh Ići dole
nebitan
Super član
Super član
nebitan

Broj poruka : 1410
Points : 1488
Reputation : 0
Datum upisa : 30.10.2014
Lokacija : Petrinja - Norge

Dvor na Uni nekada... slike Empty
PočaljiNaslov: Re: Dvor na Uni nekada... slike   Dvor na Uni nekada... slike Icon_minitimeSub 3 Okt - 22:01

Dvor na Uni nekada... slike 201712245-150_20181231_113528_892140eea368823eb65461041c99e880


Dvor na Uni nekada... slike 200313824-150_20181231_111937_61d93e65b8159d8bb6c94f3e219ecf63


Ustaj care Dusane da vidis kako ti zemlju tamane! Eew
Nazad na vrh Ići dole
nebitan
Super član
Super član
nebitan

Broj poruka : 1410
Points : 1488
Reputation : 0
Datum upisa : 30.10.2014
Lokacija : Petrinja - Norge

Dvor na Uni nekada... slike Empty
PočaljiNaslov: Re: Dvor na Uni nekada... slike   Dvor na Uni nekada... slike Icon_minitimeSub 3 Okt - 22:02

Dvor na Uni nekada... slike 9k=


Ustaj care Dusane da vidis kako ti zemlju tamane! Eew
Nazad na vrh Ići dole
nebitan
Super član
Super član
nebitan

Broj poruka : 1410
Points : 1488
Reputation : 0
Datum upisa : 30.10.2014
Lokacija : Petrinja - Norge

Dvor na Uni nekada... slike Empty
PočaljiNaslov: Re: Dvor na Uni nekada... slike   Dvor na Uni nekada... slike Icon_minitimeSub 3 Okt - 22:10

Dvor na Uni - stare razglednice



Video je vlasnistvo:

bobrock0510

Music in this video
Learn more
Listen ad-free with YouTube Premium
Song
Orchestral Texture
Artist
Igor Dvorkin, Duncan Pittock
Album
ANW1194 - Orchestral & Orchestral Effects
Licensed to YouTube by
Audio Network (on behalf of Audio Network plc); LatinAutorPerf, Audio Network (music publishing), and 5 Music Rights Societies


Ustaj care Dusane da vidis kako ti zemlju tamane! Eew

Tashoni likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Tashoni
Početnik
Početnik
Tashoni

Broj poruka : 8
Points : 8
Reputation : 0
Datum upisa : 04.12.2020

Dvor na Uni nekada... slike Empty
PočaljiNaslov: Re: Dvor na Uni nekada... slike   Dvor na Uni nekada... slike Icon_minitimePet 4 Dec - 19:16

Уна у срцу.
Nazad na vrh Ići dole
thegrand
Član
Član
thegrand

Broj poruka : 11
Points : 9
Reputation : 0
Datum upisa : 16.11.2020

Dvor na Uni nekada... slike Empty
PočaljiNaslov: Re: Dvor na Uni nekada... slike   Dvor na Uni nekada... slike Icon_minitimeSub 5 Dec - 9:31

Odlicno sto ovakve slike uopste imaju sacuvane!
Nazad na vrh Ići dole
markicRS
Udarnik
Udarnik
markicRS

Broj poruka : 62
Points : 60
Reputation : 0
Datum upisa : 05.09.2011

Dvor na Uni nekada... slike Empty
PočaljiNaslov: Re: Dvor na Uni nekada... slike   Dvor na Uni nekada... slike Icon_minitimeČet 8 Apr - 9:09

Boga mi, odlicne su slike...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Dvor na Uni nekada... slike Empty
PočaljiNaslov: Re: Dvor na Uni nekada... slike   Dvor na Uni nekada... slike Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Dvor na Uni nekada... slike
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
»DVORCAFE« :: 2 » DISKUSIJE RAZNE IGRE KOMENTARI « :: Slike-
Skoči na: