»DVORCAFE«
Dobro došli na forum DVORCAFE.
Da bi ste mogli pristupiti i videti kompletan forum morate biti registrovani član kod nas.
Članovima brez poruka je onemogućen dostup linkovima.
Gostima je onemogućen pristup downloadu.
Registracija je besplatna
Dođite da se družimo.

TIM DVORCAFE
»DVORCAFE«
Dobro došli na forum DVORCAFE.
Da bi ste mogli pristupiti i videti kompletan forum morate biti registrovani član kod nas.
Članovima brez poruka je onemogućen dostup linkovima.
Gostima je onemogućen pristup downloadu.
Registracija je besplatna
Dođite da se družimo.

TIM DVORCAFE
»DVORCAFE«
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
»DVORCAFE«

»FORUM DVORCAFE / DVOR NA UNI«
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupiRSK RADIO
POZDRAV, AKO HOĆETE VIJDETI LINKOVE DOWNLOADA MORATE URADITI SLIJEDEĆE
1). DA SE REGISTRUJETE ALI PRIJAVTE NA NAŠ FORUM
2). POSLIJE 10 NAPISANIH PORUKA ĆE TE MOĆI VIDJETI LINK
3). GOSTI NEMAJU PRISTUP DOWNLOADU
4). SVE VAM PIŠE NA FORUMU U TEMI >> OVDJE << [KAKO DA VIDIM LINK]
1). MOLIM SVE NAŠE ČLANOVE DA SE SUZDRŽE OD RAZNIH PRVOKACIJA I UVRIJEDE DRUGIH ČLANOVA FORUMA
2). BUDITE PRISTOJNI I POSTUJTE DRUGE AKO HOĆETE DA VAS NEKO POSTUJE
3). OVDJE NEMA POLITIKE RAZNIH DISKUSIJA O TOME, RAZNIH VRIJEĐANJA NA VJERSKOJ I NACIONALNOJ PRIPADNOSTI ZATO VAS MOLIM SUZDRZITE SE OD RAZNIH ISPADA
4). AKO BUDETE IMALI TAKAV ILI SLIČAN PROBLEM ONDA PIŠITE >> OVDJE <<
5). SVAKI ISPAD I VRIJEĐANJA BIĆE STROGO KAŽNJENO [BAN]
1). MOLIMO SVE NAŠE ČLANOVE DA NE POSTAVLJATE RAZNE VIDEO SNIMKE SA UVREDLJIVIM SADRZAJIMA NA NACIONALNOJ I VJERSKOJ
PRIPADNOSTI
2). U SUPROTNOM ĆETE BITI TRAJNO ODSTRANJENI / BANOVANI SA FORUMA BREZ UPOZERENJA
1). RSK RADIO JE KRAJIŠKI RADIO ONLINE 24/h NA DAN I 365 DANA U GODINI
2). AKO STE ZA MUZIČKU ŽELJU ONDA STE NA PRAVOM MJESTU
3). PIŠITE NA MALOM ILI VELIKOM CHETU TAD KAD JE DJ RSK RADIO /ADMIN /SLOBO / RSK PRISUTNI
4). BILO KOJU VRSTU MUZIKE OSIM NACIONALNE ISPUNJAVAMO NAŠIM ČLANOVIMA OBA FORUMA I TO SVE BESPLATNO
5). UNAPRED SE IZVINJAVAM AKO KOJA PJESMA BUDE NA VJERSKOJ ALI NACIONALNOJ PRIPADNOSTI HVALA
24/h SA VAMA / RSK RADIO
NAŠI BANERI
Đoković: Zvaću Čaka Norisa da mi pomogne  30xevr6


Shrani.si

NAŠ BANER MOŽETE
PREUZETI
OVDE
RAZMJENA BANERA
AKO STE ZA RAZMENU ILI SARADNJU ONDA PIŠITE OVDE


NAŠI PRIJATELJI
Shrani.si

banner

Đoković: Zvaću Čaka Norisa da mi pomogne  15fovnb

Đoković: Zvaću Čaka Norisa da mi pomogne  Krajin12





Shrani.si

DVORCAFE & RSK
LINKOVI PRIJATELJSKIH FORUMA
1. RSK-RADIO

SLUŠAJTE RSK RADIO I OVDE
SLUŠAJTE RADIO RSK>>OVDE<<
POSJETIOCI

Flag Counter
FORUM DVORCAFE
DOBRO DOŠLI NA FORUM DVORCAFE
PRAVILA PRI REGISTRACIJI
Pravila pri registraciji:
1) Registrirajte se sa pravom i važećom e-mail adresom.
2) Nalog neće biti odobren ako e-mail adresa nije važeća, ne pišite ime velikim slovima, nacionalnim i žalećim imenima.
3) Ako u roku od 1-2 dana vaš nalog nije aktivan to znači da vam nije ispravna e-mail adresa ili ste pisali velikim slovima, nacionalnim i žalećim imenima u tom primeru će vaš nalog biti obrisan.
OBAVJEŠTENJE ČLANOVIMA
Obavještavamo naše članove da se ne služe raznim trikovima i forama lažnim adresama brisanje naloga registracijom itd da im to neće proći. Takvi će biti trajno banovani sa našega foruma.
OBAVJEŠTENJE ČLANOVIMA
Obavještavamo sve naše članove da uzmete 2 minuta vremena i pročitate pravila foruma te da se ponašate skladno sa pravilima.
Zato vas molimo pročitajte ih i javite se na poruke administracije da nebi došlo do neželjenih problema.
OBAVJESTENJE
Obavještavamo naše članove da filehorst.de sa 30.6.2024 prestaje sa radom sto znači da mnogi linkovi koji su isli preko njih po 30.6.2024 nece više raditi.
Hvala na razumijevanju

 

 Đoković: Zvaću Čaka Norisa da mi pomogne

Ići dole 
+3
Lucky1
nedaukraden
DC nije aktivan
7 posters
AutorPoruka
DC nije aktivan
Uploader
Uploader
avatar


Broj poruka : 31206
Points : 58308
Reputation : 18
Datum upisa : 25.03.2010

Đoković: Zvaću Čaka Norisa da mi pomogne  Empty
PočaljiNaslov: Đoković: Zvaću Čaka Norisa da mi pomogne    Đoković: Zvaću Čaka Norisa da mi pomogne  Icon_minitime9/5/2012, 15:05

Đoković: Zvaću Čaka Norisa da mi pomogne

Najbolji teniser na svetu posle plasmana u treće kolo Madrida oštro kritikovao odluku organizatora da turnir organizuje na plavoj šljaci. "Samo Čak Noris može da igra na ovome", rekao na konferenciji za novinare.


Odluka organizatora turnira u Madridu da crvenu šljaku zamene plavom izazvala je na bes i nezadovoljstvo svih tenisera.

Novak Đoković nije bio najoštriji u kritikama dok nije istrčao na nju i pobedio Danijela Himeno Travera u drugom kolu turnira. Neočekivano teško, s obzirom na rang protivnika, ali sasvim očekivano - ako se uzme u obzir katastrofalna podloga.

Srbin se klizao, padao, borio da održi ravnotežu i na kraju izvojevao pobedu. Posle meča bio je nervozan i izneo niz kritika na račun nove podloge, koje bi ovog puta morale biti najozbiljnije shvaćene, s obzirom na to da dolaze od prvog tenisera sveta.

"Šta mogu da kažem o meču? Moj protivnik je igrao veoma dobro, servirao veoma dobro i bio skoncentrisan. U važnim momentima i ja sam bio pribran, iako mi je bilo nemoguće da se krećem kako želim.Uglavnom sam pokušavao samo da udarim lopticu, da serviram i čekam grešku protivnika. Za mene to nije tenis. Ili nam recite da obučemo kopačke za fudbal ili ću pozvati Čaka Norisa da mi kaže kako da igram na ovoj podlozi", rekao je Novak na konferenciji za novinare.

Pozdrav dvojice tenisera posle meča poslužio im je da razmene nekoliko reči o podlozi. Španac je rekao da teren "ništa ne valja" i da nije ni video lopticu. Đoković to potvrdio.

"Nemam reči da opišem kako je to izgledalo... Ipak, tako je - kako je i sad ne možemo ništa tu da promenimo. Moj utisak o plavoj šljaci nije pozitivan. Neću da se žalim, ali to je ono što sećam. Nemam problem da sve to kažem i nadam se da ćemo imati ozbiljnu diskusiju o tome kako će turnir izgledati narednog godina na ovoj podlozi", rekao je "broj jedan".

Novak je demantovao tvrdnje zagovornika plave šljake da ne postoji razlika u odnosu na crvenu i istakao da je njegov danаšnji protivnik, kvalifikant, bio u početnoj prednosti jer je odigrao više mečeva na novoj podlozi.




(foto: Beta/AP)

"Ovo mi je bio prvi meč na ovoj podlozi, a on je već odigrao tri i to je samo po sebi prednost. Teško je naći dobar balans za dobru igru i kontrolu loptice. Ona, jednostavno, odskače mnogo manje nego na crvenoj šljaci. Zbog tih stvari ne mogu ništa da predviđam jer je potpuno drugačije od svega na čemu sam igrao do sad", dodao je on.

Prvi teniser sveta rekao je da ne može da kaže kako će igrati u sledećem kolu, pošto se za turnir pripremao na crvenoj šljaci, stigao u Madrid i video da će, kao i svi, imati mnogo problema da se prilagodi.

"Ne znam kako će mi biti u narednim mečevima, ali ovde sam da osvojim turnir. To mi je posao i shvatam ga veoma ozbiljno, pa smatram da bi svačije mišljenje o ovoj stvari moralo da se razmotri. Igrači moraju biti zaštićeni, pošto i oni imaju svoja prava, a donošenje odluke da se igra na plavoj šljaci je pravi primer za jednostrano odlučivanje", rekao je Novak i podvukao:

"Nisam čuo nijednog igrača ni igračicu da kaže da im se ova podloga svidela".

Đoković u narednom kolu igra protiv pobednika duela Stanislas Vavrinka - Jirgen Melcer.

(MONDO)

Castdex likes this post

Nazad na vrh Ići dole
nedaukraden
Udarnik
Udarnik
nedaukraden


Broj poruka : 54
Points : 56
Reputation : -1
Datum upisa : 20.02.2020

Đoković: Zvaću Čaka Norisa da mi pomogne  Empty
PočaljiNaslov: Re: Đoković: Zvaću Čaka Norisa da mi pomogne    Đoković: Zvaću Čaka Norisa da mi pomogne  Icon_minitime22/3/2021, 16:35

Kralj Smile
Nazad na vrh Ići dole
Lucky1
Udarnik
Udarnik
Lucky1


Broj poruka : 52
Points : 63
Reputation : 0
Datum upisa : 04.12.2016

Đoković: Zvaću Čaka Norisa da mi pomogne  Empty
PočaljiNaslov: Re: Đoković: Zvaću Čaka Norisa da mi pomogne    Đoković: Zvaću Čaka Norisa da mi pomogne  Icon_minitime12/7/2021, 23:52

Jedino Novak može da pobijedi Čaka Norisa Đoković: Zvaću Čaka Norisa da mi pomogne  1f600
Nazad na vrh Ići dole
Castdex
Član
Član
Castdex


Broj poruka : 10
Points : 11
Reputation : 0
Datum upisa : 12.08.2021

Đoković: Zvaću Čaka Norisa da mi pomogne  Empty
PočaljiNaslov: Re: Đoković: Zvaću Čaka Norisa da mi pomogne    Đoković: Zvaću Čaka Norisa da mi pomogne  Icon_minitime15/8/2021, 22:33

Može i Čak Norisa i ostalu četvoricu Žan Klod Van Dama
Nazad na vrh Ići dole
vladov
Vodonoša
Vodonoša
vladov


Broj poruka : 32
Points : 32
Reputation : 0
Datum upisa : 25.11.2023
Lokacija : Tijuana

Đoković: Zvaću Čaka Norisa da mi pomogne  Empty
PočaljiNaslov: Re: Đoković: Zvaću Čaka Norisa da mi pomogne    Đoković: Zvaću Čaka Norisa da mi pomogne  Icon_minitime26/11/2023, 22:44

Nole Car
Nazad na vrh Ići dole
DraganRS
Član
Član
DraganRS


Broj poruka : 12
Points : 12
Reputation : 0
Datum upisa : 01.07.2010

Đoković: Zvaću Čaka Norisa da mi pomogne  Empty
PočaljiNaslov: Re: Đoković: Zvaću Čaka Norisa da mi pomogne    Đoković: Zvaću Čaka Norisa da mi pomogne  Icon_minitime2/1/2024, 21:59

bolji je dzeki cen
Nazad na vrh Ići dole
boris020202
Član
Član
boris020202


Broj poruka : 12
Points : 12
Reputation : 0
Datum upisa : 21.01.2022

Đoković: Zvaću Čaka Norisa da mi pomogne  Empty
PočaljiNaslov: Re: Đoković: Zvaću Čaka Norisa da mi pomogne    Đoković: Zvaću Čaka Norisa da mi pomogne  Icon_minitime7/3/2024, 22:09

Nije sto je nas, ali je najbolji
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Đoković: Zvaću Čaka Norisa da mi pomogne  Empty
PočaljiNaslov: Re: Đoković: Zvaću Čaka Norisa da mi pomogne    Đoković: Zvaću Čaka Norisa da mi pomogne  Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Đoković: Zvaću Čaka Norisa da mi pomogne
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
»DVORCAFE« :: 1 » PRAVILA DOBRO DOŠLI NOVOSTI KONTAKT ITD «  :: Novost iz Svijeta-
Skoči na: