»DVORCAFE«
Dobro došli na forum DVORCAFE.
Da bi ste mogli pristupiti i videti kompletan forum morate biti registrovani član kod nas.
Članovima brez poruka je onemogućen dostup linkovima.
Gostima je onemogućen pristup downloadu.
Registracija je besplatna
Dođite da se družimo.

TIM DVORCAFE
»DVORCAFE«
Dobro došli na forum DVORCAFE.
Da bi ste mogli pristupiti i videti kompletan forum morate biti registrovani član kod nas.
Članovima brez poruka je onemogućen dostup linkovima.
Gostima je onemogućen pristup downloadu.
Registracija je besplatna
Dođite da se družimo.

TIM DVORCAFE
»DVORCAFE«
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
»DVORCAFE«

»FORUM DVORCAFE / DVOR NA UNI«
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupiRSK RADIO
POZDRAV, AKO HOĆETE VIJDETI LINKOVE DOWNLOADA MORATE URADITI SLEDEĆE
1). DA SE REGISTRUJETE ALI PRIJAVTE NA NAŠ FORUM
2). POSLE 10 NAPISANIH PORUKA ĆE TE MOĆI VIDETI LINK
3). GOSTI NEMAJU PRISTUP DOWNLOADU
4). SVE VAM PIŠE NA FORUMU U TEMI >> OVDE << [KAKO DA VIDIM LINK]
1). MOLIM SVE NAŠE ČLANOVE DA SE SUZDRZE OD RAZNIH PRVOKACIJA I UVREDE DRUGIH ČLANOVA FORUMA
2). BUDITE PRISTOJNI I POSTUJTE DRUGE AKO HOĆETE DA VAS NEKO POSTUJE
3). OVDJE NEMA POLITIKE RAZNIH DISKUSIJA O TOME, RAZNIH VRIJEĐANJA ZATO VAS MOLIM SUZDRZITE SE OD RAZNIH ISPADA
4). AKO BUDETE IMALI TAKAV ILI SLIČAN PROBLEM ONDA PIŠITE >> OVDE <<
5). SVAKI ISPAD I VRIJEĐANJA BIĆE STROGO KAŽNJENO [BAN]
1). MOLIMO SVE NAŠE ČLANOVE DA NE POSTAVLJATE RAZNE VIDEO SNIMKE SA UVREDLJIVIM SADRZAJIMA NA NACIONALNOJ I VJERSKOJ
PRIPADNOSTI
2). U SUPROTNOM ĆETE BITI ODSTRANJENI / BANOVANI SA FORUMA BREZ UPOZERENJA
1). RSK RADIO JE KRAJIŠKI RADIO ONLINE 24/h NA DAN I 365 DANA U GODINI
2). AKO STE ZA MUZIČKU ŽELJU ONDA STE NA PRAVOM MJESTU
3). PIŠITE NA MALOM ILI VELIKOM CHETU TAD KAD JE DJ RSK RADIO /ADMIN /SLOBO / RSK PRISUTNI
4). BILO KOJU VRSTU MUZIKE OSIM NACIONALNE ISPUNJAVAMO NAŠIM ČLANOVIMA OBA FORUMA I TO SVE BESPLATNO
5). UNAPRED SE IZVINJAVAM AKO KOJA PJESMA BUDE NA VJERSKOJ ALI NACIONALNOJ OSNOVI HVALA
24/h SA VAMA / RSK RADIO
NAŠI BANERI
Pomoć članovima foruma 30xevr6


Shrani.si

NAŠ BANER MOŽETE
PREUZETI
OVDE
RAZMJENA BANERA
AKO STE ZA RAZMENU ILI SARADNJU ONDA PIŠITE OVDE


NAŠI PRIJATELJI
Shrani.si

banner

Pomoć članovima foruma 15fovnb

Pomoć članovima foruma Krajin12





Shrani.si

DVORCAFE & RSK
LINKOVI PRIJATELJSKIH FORUMA
1. RSK-RADIO

SLUŠAJTE RSK RADIO I OVDE
SLUŠAJTE RADIO RSK>>OVDE<<
POSJETIOCI

Flag Counter
FORUM DVORCAFE
DOBRO DOŠLI NA FORUM DVORCAFE
PRAVILA PRI REGISTRACIJI
Pravila pri registraciji:
1) Registrirajte se sa pravom i važećom e-mail adresom.
2) Nalog neće biti odobren ako e-mail adresa nije važeća, ne pišite ime velikim slovima, nacionalnim i žalećim imenima.
3) Ako u roku od 1-2 dana vaš nalog nije aktivan to znači da vam nije ispravna e-mail adresa ili ste pisali velikim slovima, nacionalnim i žalećim imenima u tom primeru će vaš nalog biti obrisan.
OBAVJEŠTENJE ČLANOVIMA
Obavještavamo naše članove da se ne služe raznim trikovima i forama lažnim adresama brisanje naloga registracijom itd da im to neće proći. Takvi će biti trajno banovani sa našega foruma.
OBAVJEŠTENJE ČLANOVIMA
Obavještavamo sve naše članove da uzmete 2 minuta vremena i pročitate pravila foruma te da se ponašate skladno sa pravilima.
Zato vas molimo pročitajte ih i javite se na poruke administracije da nebi došlo do neželjenih problema.

 

 Pomoć članovima foruma

Ići dole 
+9
Admin
milan08
Rica
dince2022
zlatana
monacor
orhan-oki
travelerJay
br4fud
13 posters
AutorPoruka
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin


Broj poruka : 206
Points : 1000212
Reputation : 3
Datum upisa : 26.06.2020
Lokacija : Tu i tamo

Pomoć članovima foruma Empty
PočaljiNaslov: Pomoć članovima foruma   Pomoć članovima foruma Icon_minitime2/10/2020, 21:47

Pozdrav, ovde pišite ako imate bilo kakih problema sa bilo kojim članom foruma bilo to o vjerskoj i nacionalnoj pripadnosti ili bilo kakav drugi problem.
Zato odmah pišite ovde da bi mogli odmah urgirati. 
Ja vjerujem i znam da je ovdje 99,9 posto vjernih i poštenih članica i članova našeg foruma zato nećemo dozvoliti da budete tema napada sa strane pojedini članova.
Velik pozdrav


TIM DVORCAFE
≠===========≠


Poslednji put izmenio Admin dana 2/10/2020, 22:05, izmenio ukupno 2 puta

Balkanieros and risdej like this post

Nazad na vrh Ići dole
https://zika9452.forumsr.com
Gost
Gost
avatar



Pomoć članovima foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć članovima foruma   Pomoć članovima foruma Icon_minitime15/3/2021, 19:29

Pozdrav. Upravo sam postao novi clan, ali samo da bih dosao do odredjenog muzickog sadrzaja. Nazalost nisam u mogucnosti, po pravilima, da doprem do njega. Samo me interesuje, i to bi ujedno bilo i moje pitanje, kako da se odjavim-izbrisem nalog? HVALA.
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin


Broj poruka : 206
Points : 1000212
Reputation : 3
Datum upisa : 26.06.2020
Lokacija : Tu i tamo

Pomoć članovima foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć članovima foruma   Pomoć članovima foruma Icon_minitime22/3/2021, 18:49

hevat ::
Pozdrav. Upravo sam postao novi clan, ali samo da bih dosao do odredjenog muzickog sadrzaja. Nazalost nisam u mogucnosti, po pravilima, da doprem do njega. Samo me interesuje, i to bi ujedno bilo i moje pitanje, kako da se odjavim-izbrisem nalog? HVALA.


Pozdrav hevat, pa lahko je docI za sad do linkova i do svega drugog jednostavno napišeš 10 zahvalnica u 10 raznih tema i imaš sve sta imamo na forumu, to je bar jednostavno a drugo ako oćeš da ti obrišem nalog onda mi to javi odnosno napiši ovde da želiš da ti se obriše nalog i nije problem postovacu tvoju odluku.
Pozdrav


TIM DVORCAFE
≠===========≠

Ana31. likes this post

Nazad na vrh Ići dole
https://zika9452.forumsr.com
Gost
Gost
avatar



Pomoć članovima foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć članovima foruma   Pomoć članovima foruma Icon_minitime25/3/2021, 00:50

Pozdrav za Admin.

Hvala. Da zeleo bih da mi se obrise nalog, zbog vec navedenih razloga.
Autorska prava, brisanje downloada sa hard diska itd.

Pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin


Broj poruka : 206
Points : 1000212
Reputation : 3
Datum upisa : 26.06.2020
Lokacija : Tu i tamo

Pomoć članovima foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć članovima foruma   Pomoć članovima foruma Icon_minitime25/3/2021, 08:37

hevat ::
Pozdrav za Admin.

Hvala. Da zeleo bih da mi se obrise nalog, zbog vec navedenih razloga.
Autorska prava, brisanje downloada sa hard diska itd.

Pozdrav.

Pozdrav, hevat u redu nalog ti je obrisan.


TIM DVORCAFE
≠===========≠

Ana31. likes this post

Nazad na vrh Ići dole
https://zika9452.forumsr.com
br4fud
Vrijedan član
Vrijedan član
br4fud


Broj poruka : 158
Points : 161
Reputation : 0
Datum upisa : 14.06.2021

Pomoć članovima foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć članovima foruma   Pomoć članovima foruma Icon_minitime24/6/2021, 08:36

Ja sam malo stariji cicica...Ukoliko ikako moze da se postavi Tihomir i Krsta Petrovic. Puno hvala.

Ana31. likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin


Broj poruka : 206
Points : 1000212
Reputation : 3
Datum upisa : 26.06.2020
Lokacija : Tu i tamo

Pomoć članovima foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć članovima foruma   Pomoć članovima foruma Icon_minitime29/6/2021, 09:03

br4fud ::
Ja sam malo stariji cicica...Ukoliko ikako moze da se postavi Tihomir i Krsta Petrovic. Puno hvala.

Pišite dolje u download imate u svakoj vrsti muzike temu ( molim za pomoć) tu pišite šta bi trebali, ova tema nije namenjena za muziku nego za pomoć članovima vezanu za oveih par tema iznad.
Hvala


TIM DVORCAFE
≠===========≠

Ana31. likes this post

Nazad na vrh Ići dole
https://zika9452.forumsr.com
travelerJay
Član
Član
travelerJay


Broj poruka : 12
Points : 13
Reputation : 0
Datum upisa : 23.08.2021

Pomoć članovima foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć članovima foruma   Pomoć članovima foruma Icon_minitime24/8/2021, 07:19

Hvala

Ana31. likes this post

Nazad na vrh Ići dole
orhan-oki
Vodonoša
Vodonoša
orhan-oki


Broj poruka : 42
Points : 50
Reputation : 0
Datum upisa : 18.08.2017
Lokacija : München

Pomoć članovima foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć članovima foruma   Pomoć članovima foruma Icon_minitime22/2/2022, 21:29

hvala

Ana31. likes this post

Nazad na vrh Ići dole
monacor
Član
Član
monacor


Broj poruka : 15
Points : 21
Reputation : 0
Datum upisa : 13.07.2013

Pomoć članovima foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć članovima foruma   Pomoć članovima foruma Icon_minitime24/4/2022, 10:13

Pozdrav, ja sam stari član. Nikako ne mogu da skinem sadržaj, ne vidim link. Imam i poruka i lajkova ali nema linka, je li neki problem u forumu ili nešto što mi je promaklo, hvala :)

Ana31. likes this post

Nazad na vrh Ići dole
milan08
Administrator
Administrator
milan08


Broj poruka : 14800
Points : 37011
Reputation : 31
Datum upisa : 13.11.2011

Pomoć članovima foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć članovima foruma   Pomoć članovima foruma Icon_minitime24/4/2022, 16:35

Nemas ti nista,20 poruka od 2013,postavi nesto uradi nemoj samo lajk,pozdrav


TIM DVORCAFE
≠===========≠

Ana31. likes this post

Nazad na vrh Ići dole
monacor
Član
Član
monacor


Broj poruka : 15
Points : 21
Reputation : 0
Datum upisa : 13.07.2013

Pomoć članovima foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć članovima foruma   Pomoć članovima foruma Icon_minitime25/4/2022, 09:47

milan08 ::
Nemas ti nista,20 poruka od 2013,postavi nesto uradi nemoj samo lajk,pozdrav

Tema je pomoć članovima pa sam se obratio, pravila foruma su jasna pa sam ih poštovao, ne znam čemu takav agresivan način pristupa, da li zato što si admin pa možeš ili nešto drugo ne znam ili znam ali o tome nećemo, pozdrav i tebi.

Ana31. likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin


Broj poruka : 206
Points : 1000212
Reputation : 3
Datum upisa : 26.06.2020
Lokacija : Tu i tamo

Pomoć članovima foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć članovima foruma   Pomoć članovima foruma Icon_minitime25/4/2022, 11:56

monacor ::
milan08 ::
Nemas ti nista,20 poruka od 2013,postavi nesto uradi nemoj samo lajk,pozdrav

Tema je pomoć članovima pa sam se obratio, pravila foruma su jasna pa sam ih poštovao, ne znam čemu takav agresivan način pristupa, da li zato što si admin pa možeš ili nešto drugo ne znam ili znam ali o tome nećemo, pozdrav i tebi.

Pozdrav (monacor) ne nije naš admin agresivan ili bilo šta, več imamo takvih i drugačijih pitanja svaki dan na desetine, lijepo piše u temi kako da vidim link znači trebas ispod svakog linka samo zahvaliti se i posalji i istog trenutka će ti link biti vidljiv i tako uraditi kod svakog sledećeg linka nebitno jesil od juče član ili od 10 godina.
Nadam se da nije problem zahvaliti se ispod linka i imaš sve besplatno.
Pozdrav


TIM DVORCAFE
≠===========≠

slobodan12 likes this post

Nazad na vrh Ići dole
https://zika9452.forumsr.com
zlatana
Vidan član
Vidan član
zlatana


Broj poruka : 352
Points : 395
Reputation : -5
Datum upisa : 19.03.2019

Pomoć članovima foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć članovima foruma   Pomoć članovima foruma Icon_minitime25/6/2022, 02:15

poz zasto nece Vasvija Dowlond mega

Ana31. likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin


Broj poruka : 206
Points : 1000212
Reputation : 3
Datum upisa : 26.06.2020
Lokacija : Tu i tamo

Pomoć članovima foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć članovima foruma   Pomoć članovima foruma Icon_minitime25/6/2022, 17:07

zlatana ::
poz zasto nece Vasvija Dowlond mega

zlatarna, pišite u Narodna muzika pa imate na dno pod temu MOLIM ZA POMOĆ tu pišite sta, zašto, zbog čega itd.
Pozdrav


TIM DVORCAFE
≠===========≠

Ana31. likes this post

Nazad na vrh Ići dole
https://zika9452.forumsr.com
dince2022
Početnik
Početnik
avatar


Broj poruka : 1
Points : 1
Reputation : 0
Datum upisa : 14.12.2021

Pomoć članovima foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć članovima foruma   Pomoć članovima foruma Icon_minitime5/10/2022, 20:41

https://zika9452.forumsr.com/t14699-zeljko-samardzic-diskografija odavno sam registrovan,i nikako da downloadiram samardzic nostalgina 1 i 2!! zasto imate ovakva.. nikakva pravila da bi se ljudi registrovali,sta dobijate sa tim.. stv je bzvz!! hocu da dobijem nostalgija 1 i nostalgija 2! evo vam moj mail: kostadinjancev2019@gmail.com

Ana31. likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin


Broj poruka : 206
Points : 1000212
Reputation : 3
Datum upisa : 26.06.2020
Lokacija : Tu i tamo

Pomoć članovima foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć članovima foruma   Pomoć članovima foruma Icon_minitime5/10/2022, 21:23

dince2022 ::
https://zika9452.forumsr.com/t14699-zeljko-samardzic-diskografija odavno sam registrovan,i nikako da downloadiram samardzic nostalgina 1 i 2!! zasto imate ovakva.. nikakva pravila da bi se ljudi registrovali,sta dobijate sa tim.. stv je bzvz!! hocu da dobijem nostalgija 1 i nostalgija 2! evo vam moj mail: kostadinjancev2019@gmail.com

Pa da si pročitao pravila KAKO DA VIDIM LINK bilo bi ti sve jasno, nema veze koliko ndugo si registriran 10 dana ili 10 godina za sve je isto pravilo. 
Pročitaj pravila DOWNLOADA odnosno KAKO DA VIDIM LINK.
I drugi put piši Dolje u Downloadu pa tema MOLIM ZA POMOĆ


TIM DVORCAFE
≠===========≠
Nazad na vrh Ići dole
https://zika9452.forumsr.com
milan08
Administrator
Administrator
milan08


Broj poruka : 14800
Points : 37011
Reputation : 31
Datum upisa : 13.11.2011

Pomoć članovima foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć članovima foruma   Pomoć članovima foruma Icon_minitime5/10/2022, 21:31

dince2022,reci ti meni prijatelju kad si se to ti davno registrovo,pre godinu dana i ti bi da diktiras pravila,samo Gospod Bog to radi i niko drugi,ko si ti bre prijatelju i bezi bre odavde.
5 dana ja tebe pratim sta sve pises po forumu kakote nije sramota ovih ostalih clanova koji to vide i procitaju,mars sa Dvora.


TIM DVORCAFE
≠===========≠

slobodan12 likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Rica
Webmaster
Webmaster
Rica


Broj poruka : 10807
Points : 20052
Reputation : 12
Datum upisa : 21.02.2013

Pomoć članovima foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć članovima foruma   Pomoć članovima foruma Icon_minitime5/10/2022, 21:34

Bravo Milan samo tako sa takvim Clanovima


TIM DVORCAFE
≠===========≠
Nazad na vrh Ići dole
milan08
Administrator
Administrator
milan08


Broj poruka : 14800
Points : 37011
Reputation : 31
Datum upisa : 13.11.2011

Pomoć članovima foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć članovima foruma   Pomoć članovima foruma Icon_minitime5/10/2022, 21:35

Admine nemoj da obnjasnjavas zna on to sve,zna da napise u p m,mars i ostalo,briso sam gde sam nalazio ,a ti mu sada pokazivaj sta da radi


TIM DVORCAFE
≠===========≠
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin


Broj poruka : 206
Points : 1000212
Reputation : 3
Datum upisa : 26.06.2020
Lokacija : Tu i tamo

Pomoć članovima foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć članovima foruma   Pomoć članovima foruma Icon_minitime5/10/2022, 21:41

Hvala vam milan08 i Rica danas je on ovde zadnji put.

Pozdrav


TIM DVORCAFE
≠===========≠
Nazad na vrh Ići dole
https://zika9452.forumsr.com
Rica
Webmaster
Webmaster
Rica


Broj poruka : 10807
Points : 20052
Reputation : 12
Datum upisa : 21.02.2013

Pomoć članovima foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć članovima foruma   Pomoć članovima foruma Icon_minitime5/10/2022, 21:42

Admin takve ne trebamo ovde
lp


TIM DVORCAFE
≠===========≠
Nazad na vrh Ići dole
milan08
Administrator
Administrator
milan08


Broj poruka : 14800
Points : 37011
Reputation : 31
Datum upisa : 13.11.2011

Pomoć članovima foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć članovima foruma   Pomoć članovima foruma Icon_minitime5/10/2022, 21:58

Admine,Rico,daobih dusu postenom coveku,Admine ti me dobro znas,koliko poruka sam dobio,dali Milane imas to i to ako imam postavim ali nadju se pojedinci koji sve to pogaze,ima jos jedan videcu hoceli opet da pise,pacemo napisati i njemu otkaz.


TIM DVORCAFE
≠===========≠

Rica and slobodan12 like this post

Nazad na vrh Ići dole
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin


Broj poruka : 206
Points : 1000212
Reputation : 3
Datum upisa : 26.06.2020
Lokacija : Tu i tamo

Pomoć članovima foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć članovima foruma   Pomoć članovima foruma Icon_minitime5/10/2022, 22:01

milan08 ::
Admine,Rico,daobih dusu postenom coveku,Admine ti me dobro znas,koliko poruka sam dobio,dali Milane imas to i to ako imam postavim ali nadju se pojedinci koji sve to pogaze,ima jos jedan videcu hoceli opet da pise,pacemo napisati i njemu otkaz.
Prijatelji moji vi vidite više od mene takve stvari samo javite ili upisi dolje u temu za Admine pa cemo odma srediti nije problem jer takvi sto samo kritizirajo, vređaju itd takvi nisu apsolutno za nas forum. 
Pozdrav


TIM DVORCAFE
≠===========≠

Rica and slobodan12 like this post

Nazad na vrh Ići dole
https://zika9452.forumsr.com
omot2
Član
Član
omot2


Broj poruka : 12
Points : 12
Reputation : 0
Datum upisa : 25.11.2022

Pomoć članovima foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć članovima foruma   Pomoć članovima foruma Icon_minitime7/12/2022, 12:54

Pozdrav svima a posebno ljubiteljima izvornjaka. Zamolio bi ako neko ima drugu stranu omota ploče od izvorne grupe Ninko Tutnjević i Nemanja Lukić, Drž'o sam je k'o na dlanu vode, kao i omot od kasete NAŠE VREME - Ozrenska je slika Slavko - Amerika. Hvala

omot2 dislikes this post

Nazad na vrh Ići dole
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin


Broj poruka : 206
Points : 1000212
Reputation : 3
Datum upisa : 26.06.2020
Lokacija : Tu i tamo

Pomoć članovima foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć članovima foruma   Pomoć članovima foruma Icon_minitime7/12/2022, 13:02

omot2 ::
Pozdrav svima a posebno ljubiteljima izvornjaka. Zamolio bi ako neko ima drugu stranu omota ploče od izvorne grupe Ninko Tutnjević i Nemanja Lukić, Drž'o sam je k'o na dlanu vode,  kao i omot od kasete NAŠE VREME - Ozrenska je slika Slavko - Amerika. Hvala


omot2 imaš na forumu temu (IZVORNA MUZIKA) kad je otvoriš imaš na dnu temu (MOLIN ZA POMOĆ) tu piši sve sta se tiče izvorne muzike.
I tako ima tema za svu vrstu muzike.



TIM DVORCAFE
≠===========≠

omot2 likes this post

Nazad na vrh Ići dole
https://zika9452.forumsr.com
omot2
Član
Član
omot2


Broj poruka : 12
Points : 12
Reputation : 0
Datum upisa : 25.11.2022

Pomoć članovima foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć članovima foruma   Pomoć članovima foruma Icon_minitime7/12/2022, 13:11

Poštovani članovi foruma. Jedno pitanjce za ljubitelje izvornjaka. Koliko ima ukupno izvornih grupa iz i u Bosni i Hercegovini koje pjevaju uz violinu, šargiju, tamburu, saz, dvojnice a da si izdali neki nosač zvuka od 1969. godine do danas???. Pozdrav Tomo

omot2 likes this post

Nazad na vrh Ići dole
mischa54
Ginisov rekord
Ginisov rekord
mischa54


Broj poruka : 2138
Points : 2337
Reputation : 3
Datum upisa : 29.03.2013

Pomoć članovima foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć članovima foruma   Pomoć članovima foruma Icon_minitime31/1/2024, 14:43

Rica moze li novi link ovaj nece?
Hvala unapred
GOSTI - 2023 - Dino Dvornik Tribute
Nazad na vrh Ići dole
Rica
Webmaster
Webmaster
Rica


Broj poruka : 10807
Points : 20052
Reputation : 12
Datum upisa : 21.02.2013

Pomoć članovima foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć članovima foruma   Pomoć članovima foruma Icon_minitime31/1/2024, 18:42

mischa obnovljeno


TIM DVORCAFE
≠===========≠
Nazad na vrh Ići dole
idemojako2021
Član
Član
idemojako2021


Broj poruka : 18
Points : 20
Reputation : 0
Datum upisa : 30.01.2024
Lokacija : Zagreb, Hrvatska

Pomoć članovima foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć članovima foruma   Pomoć članovima foruma Icon_minitime1/2/2024, 21:56

Moze li se u opisu pjesama iliti tracklist dodati kos neki info tipa file size ili length da je lakse razaznati jel DJ ili radio verzija
Nazad na vrh Ići dole
Balkanieros
Vrijedan član
Vrijedan član
Balkanieros


Broj poruka : 287
Points : 308
Reputation : 0
Datum upisa : 16.02.2022
Lokacija : Zagreb

Pomoć članovima foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć članovima foruma   Pomoć članovima foruma Icon_minitime15/2/2024, 23:11

milan08 Molio bih Te da obnoviš link za
Koktel 1996 - Dance Mix 1.
Hvala.
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin


Broj poruka : 206
Points : 1000212
Reputation : 3
Datum upisa : 26.06.2020
Lokacija : Tu i tamo

Pomoć članovima foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć članovima foruma   Pomoć članovima foruma Icon_minitime16/2/2024, 20:37

Molim sve naše članove da sve što je vezano za muziku, svaka vrsta muzike ima podtemu Molim za pomoć u svakoj vrsti muzike ima podtema molim za pomoć.
Balkanieros piši Dolje u vrsti muzike odnosno podtemu Molim za pomoć, a našeg milan08 nažalost nema vise neka mu je laka zemlja.
Pozdrav


TIM DVORCAFE
≠===========≠

Rica likes this post

Nazad na vrh Ići dole
https://zika9452.forumsr.com
Sponsored content





Pomoć članovima foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć članovima foruma   Pomoć članovima foruma Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Pomoć članovima foruma
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Potrebni moderatori foruma
» Novi članovi foruma
» Novi izgled foruma?
» Pomoć
» Pomoć

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
»DVORCAFE« :: 1 » PRAVILA DOBRO DOŠLI NOVOSTI KONTAKT ITD «  :: Pomoć članovima foruma-
Skoči na: