»DVORCAFE«
Dobro došli na forum DVORCAFE.
Da bi ste mogli pristupiti i videti kompletan forum morate biti registrovani član kod nas.
Članovima brez poruka je onemogućen dostup linkovima.
Gostima je onemogućen pristup downloadu.
Registracija je besplatna
Dođite da se družimo.

TIM DVORCAFE
»DVORCAFE«
Dobro došli na forum DVORCAFE.
Da bi ste mogli pristupiti i videti kompletan forum morate biti registrovani član kod nas.
Članovima brez poruka je onemogućen dostup linkovima.
Gostima je onemogućen pristup downloadu.
Registracija je besplatna
Dođite da se družimo.

TIM DVORCAFE
»DVORCAFE«
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
»DVORCAFE«

»FORUM DVORCAFE / DVOR NA UNI«
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupiRSK RADIO
POZDRAV, AKO HOĆETE VIJDETI LINKOVE DOWNLOADA MORATE URADITI SLIJEDEĆE
1). DA SE REGISTRUJETE ALI PRIJAVTE NA NAŠ FORUM
2). POSLIJE 10 NAPISANIH PORUKA ĆE TE MOĆI VIDJETI LINK
3). GOSTI NEMAJU PRISTUP DOWNLOADU
4). SVE VAM PIŠE NA FORUMU U TEMI >> OVDJE << [KAKO DA VIDIM LINK]
1). MOLIM SVE NAŠE ČLANOVE DA SE SUZDRŽE OD RAZNIH PRVOKACIJA I UVRIJEDE DRUGIH ČLANOVA FORUMA
2). BUDITE PRISTOJNI I POSTUJTE DRUGE AKO HOĆETE DA VAS NEKO POSTUJE
3). OVDJE NEMA POLITIKE RAZNIH DISKUSIJA O TOME, RAZNIH VRIJEĐANJA NA VJERSKOJ I NACIONALNOJ PRIPADNOSTI ZATO VAS MOLIM SUZDRZITE SE OD RAZNIH ISPADA
4). AKO BUDETE IMALI TAKAV ILI SLIČAN PROBLEM ONDA PIŠITE >> OVDJE <<
5). SVAKI ISPAD I VRIJEĐANJA BIĆE STROGO KAŽNJENO [BAN]
1). MOLIMO SVE NAŠE ČLANOVE DA NE POSTAVLJATE RAZNE VIDEO SNIMKE SA UVREDLJIVIM SADRZAJIMA NA NACIONALNOJ I VJERSKOJ
PRIPADNOSTI
2). U SUPROTNOM ĆETE BITI TRAJNO ODSTRANJENI / BANOVANI SA FORUMA BREZ UPOZERENJA
1). RSK RADIO JE KRAJIŠKI RADIO ONLINE 24/h NA DAN I 365 DANA U GODINI
2). AKO STE ZA MUZIČKU ŽELJU ONDA STE NA PRAVOM MJESTU
3). PIŠITE NA MALOM ILI VELIKOM CHETU TAD KAD JE DJ RSK RADIO /ADMIN /SLOBO / RSK PRISUTNI
4). BILO KOJU VRSTU MUZIKE OSIM NACIONALNE ISPUNJAVAMO NAŠIM ČLANOVIMA OBA FORUMA I TO SVE BESPLATNO
5). UNAPRED SE IZVINJAVAM AKO KOJA PJESMA BUDE NA VJERSKOJ ALI NACIONALNOJ PRIPADNOSTI HVALA
24/h SA VAMA / RSK RADIO
NAŠI BANERI
Licko vece SC 2010 30xevr6


Shrani.si

NAŠ BANER MOŽETE
PREUZETI
OVDE
RAZMJENA BANERA
AKO STE ZA RAZMENU ILI SARADNJU ONDA PIŠITE OVDE


NAŠI PRIJATELJI
Shrani.si

banner

Licko vece SC 2010 15fovnb

Licko vece SC 2010 Krajin12





Shrani.si

DVORCAFE & RSK
LINKOVI PRIJATELJSKIH FORUMA
1. RSK-RADIO

SLUŠAJTE RSK RADIO I OVDE
SLUŠAJTE RADIO RSK>>OVDE<<
POSJETIOCI

Flag Counter
FORUM DVORCAFE
DOBRO DOŠLI NA FORUM DVORCAFE
PRAVILA PRI REGISTRACIJI
Pravila pri registraciji:
1) Registrirajte se sa pravom i važećom e-mail adresom.
2) Nalog neće biti odobren ako e-mail adresa nije važeća, ne pišite ime velikim slovima, nacionalnim i žalećim imenima.
3) Ako u roku od 1-2 dana vaš nalog nije aktivan to znači da vam nije ispravna e-mail adresa ili ste pisali velikim slovima, nacionalnim i žalećim imenima u tom primeru će vaš nalog biti obrisan.
OBAVJEŠTENJE ČLANOVIMA
Obavještavamo naše članove da se ne služe raznim trikovima i forama lažnim adresama brisanje naloga registracijom itd da im to neće proći. Takvi će biti trajno banovani sa našega foruma.
OBAVJEŠTENJE ČLANOVIMA
Obavještavamo sve naše članove da uzmete 2 minuta vremena i pročitate pravila foruma te da se ponašate skladno sa pravilima.
Zato vas molimo pročitajte ih i javite se na poruke administracije da nebi došlo do neželjenih problema.

 

 Licko vece SC 2010

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
DC nije aktivan
Uploader
Uploader
avatar


Broj poruka : 31206
Points : 58308
Reputation : 18
Datum upisa : 25.03.2010

Licko vece SC 2010 Empty
PočaljiNaslov: Licko vece SC 2010   Licko vece SC 2010 Icon_minitime17/5/2012, 15:54

Nazad na vrh Ići dole
chule80
Uploader
Uploader
chule80


Broj poruka : 140
Points : 174
Reputation : 0
Datum upisa : 28.04.2010
Lokacija : КРАЈИНАДА!!!

Licko vece SC 2010 Empty
PočaljiNaslov: Re: Licko vece SC 2010   Licko vece SC 2010 Icon_minitime20/5/2012, 10:24

ЛИЧКО ВЕЧЕ 13.02.2010.

Хмм... ми баш не мирујемо. ;) А и што би? 8) Што каже овде 1 чланица: "Проживи дане, прокоцкај ноћи, јер једном се ни то више неће моћи!" Па водећи се том идејом, ми настављамо наше дружење...

Postirana slika
А како је све почело? Још крајем прошле године, знао сам ја да ће бити Вече личана у Сава центру у БГ, али да има ту већ неких проблема око организације. Но, пре 4 недеље док смо били на клизању, то Ђурђевак помене, како би она са Мињом требала ићи на то вече, и да имају оне резервисане карте. Ја сам тада рекао да ћу видети још како ствари стоје, и да онда ћемо направити детаљан план.. У међувремену ја се чуо са мојим пајтосом са Удбине, међед од 130 кила {SMILIES_PATH}/srpski_smajli_kalas.gif И он вели како ће ресторан СЦ бити пун ко око, јер су свих 500 карата биле требоване, и потом распродате.. Чујем се ја са Ђурђевком, и велим шта ови причају.. Нешто се ми бедачимо :-[ , и кажем јој ја да ћу наћи карту, па таман да је испод земље.. ;| А све се то дешавало 5 дана пре Личке вечери. И стварно, окренем ја 3 броја, а један од њих главнокомандујући, који каже: "Ево нема иначе карата,а ја баш за тебе имам једну карту!".. мени се смеше бркови, ко да је родило вишања за 30 вагона :]] И јављам ја Ђурђевку, да сам нашао за себе 1 карту, од злата ;) Она у чуду не може да верује?! Па ко је овде Личанин, а ко није!? ::) ;D ;D Цурице.. не ради се о томе.. мислим се ја.. Већ што неки људи отварају врата и са магичном речи, оно што сам причао извештај са клизања! {SMILIES_PATH}/srpski_smajli_kalas.gif
Postirana slika

Прође тих 5 дана, и дође та субота 13.02. када западао снег за све паре >Sad .. пола метра снега је за 10 сати у Београду нападало ноћ пре, и то јутро :-[ .. После се разведрило, али снег остао, и цео град под блокадом. Фићка нисам ни палио, да се не мучи.. а и да се ја могу једаред одвезати на пићу! ;)

Postirana slika
Нађемо се ми у договорено време, и одемо до СЦ.. Миња, Ђурђевак и ја. Но, тамо нас Миња упућује на неке погрешне путоказе (ово морам да напишем, иако ће се неки љутити ;| Very Happy Very Happy ), али ми прибрани, и брзо исправљамо грешку. ;) Долазимо у СЦ, и тамо наше личанке проналазе свог чичу, добијају карте 8) .. а вели чиче Мићо, да мене није планирао за карте Very Happy .. Ја се смешкам, и вадим моју "карту добијену за 15 минута!" {SMILIES_PATH}/srpski_smajli_kalas.gif Улазимо нас троје, и проналазимо стол, ђе ко седи, ја сам морао бити истурен, и тамо већ пронашао ударну личку екипу, где смо се одмах препознали по неким знаковима.. и људима које знамо.. Ево баналног примера.. за тим столом је седио један близак рођак овде записане Цакане. ;]\/ Тако да не може се ништа сакрити. Бар не од мене ;)
Вечера била добра, само салата каснила ::) , па сам ја без салате смазандус оно што је било ;]\/ .. вино џабака, па се шприцер туко ко ракија у НС.. ;| :]]

Postirana slika
Почело се са говоранцијама старудија из 6. личке, а наставило се и са рецитацијама Дарие Дракулић, и наравно после певали су Личани: Добривоје Павлица, Борислав Зорић, и Ликоси. Жао ми је што је омладине било мало.. Тако да и не треба помињати како смо били тамо сензација вечери. Долази неки маторац близу 70 година има.. и вели: "Омладино моја ;D ;D ;]\/ Да није вас ово би пропало 8) Да вас је више, било би супер ;) ".. Затим нека старије госпођа исто близу 7 банки, вели да је београђанка, а да иде често у Лику, воли личане итд. Пита она нас, који смо, одакле смо.. Ђурђевак рече своје, ја своје.. то се она само смешкала, и после нешто рече Ђурђевку ;]\/ Али нисам успео да чујем шта 8) Very Happy Very Happy Very Happy Можда ће нам Ђурђевак рећи пак шта та старија госпођа вели ;)
Postirana slika
Наравно, видео сам и рођаке ових наших цуретина {SMILIES_PATH}/srpski_smajli_kalas.gif два грмаља, од 2 метра 8) За које верујем да ће доћи на Крајинаду, и наша наредна дружења :]] Симпатични момци.. тим пре што Владо Георгијев који је то вече свирао концерт у СЦ.. чим их је видео барба Владо, зове их у бар на пиће.. и још он плаћа Very Happy Very Happy Very Happy
Postirana slika

Ово личко вече је заправо рано почело.. па се раније и завршило, тачније нисмо зору дочекивали ;) .. а и да не причају свашта за нас, како затварамо кафане по Бегешу ;| Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.krajinaforce.com
 
Licko vece SC 2010
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ličko veče
» Goran Stojilkovic Licko 2001 - Samo sam tebe voleo
» Goran Stojilkovic Licko 2001 - Samo sam tebe voleo
» 4. Banijsko veče
» Krajiško veče u organizaciju UG Podgrmeč

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
»DVORCAFE« :: 2 » DISKUSIJE RAZNE IGRE KOMENTARI « :: Krajina-
Skoči na: