»DVORCAFE«
Dobro došli na forum DVORCAFE.
Da bi ste mogli pristupiti i videti kompletan forum morate biti registrovani član kod nas.
Članovima brez poruka je onemogućen dostup linkovima.
Gostima je onemogućen pristup downloadu.
Registracija je besplatna
Dođite da se družimo.

TIM DVORCAFE
»DVORCAFE«
Dobro došli na forum DVORCAFE.
Da bi ste mogli pristupiti i videti kompletan forum morate biti registrovani član kod nas.
Članovima brez poruka je onemogućen dostup linkovima.
Gostima je onemogućen pristup downloadu.
Registracija je besplatna
Dođite da se družimo.

TIM DVORCAFE
»DVORCAFE«
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
»DVORCAFE«

»FORUM DVORCAFE / DVOR NA UNI«
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupiRSK RADIO
POZDRAV, AKO HOĆETE VIJDETI LINKOVE DOWNLOADA MORATE URADITI SLIJEDEĆE
1). DA SE REGISTRUJETE ALI PRIJAVTE NA NAŠ FORUM
2). POSLIJE 10 NAPISANIH PORUKA ĆE TE MOĆI VIDJETI LINK
3). GOSTI NEMAJU PRISTUP DOWNLOADU
4). SVE VAM PIŠE NA FORUMU U TEMI >> OVDJE << [KAKO DA VIDIM LINK]
1). MOLIM SVE NAŠE ČLANOVE DA SE SUZDRŽE OD RAZNIH PRVOKACIJA I UVRIJEDE DRUGIH ČLANOVA FORUMA
2). BUDITE PRISTOJNI I POSTUJTE DRUGE AKO HOĆETE DA VAS NEKO POSTUJE
3). OVDJE NEMA POLITIKE RAZNIH DISKUSIJA O TOME, RAZNIH VRIJEĐANJA NA VJERSKOJ I NACIONALNOJ PRIPADNOSTI ZATO VAS MOLIM SUZDRZITE SE OD RAZNIH ISPADA
4). AKO BUDETE IMALI TAKAV ILI SLIČAN PROBLEM ONDA PIŠITE >> OVDJE <<
5). SVAKI ISPAD I VRIJEĐANJA BIĆE STROGO KAŽNJENO [BAN]
1). MOLIMO SVE NAŠE ČLANOVE DA NE POSTAVLJATE RAZNE VIDEO SNIMKE SA UVREDLJIVIM SADRZAJIMA NA NACIONALNOJ I VJERSKOJ
PRIPADNOSTI
2). U SUPROTNOM ĆETE BITI TRAJNO ODSTRANJENI / BANOVANI SA FORUMA BREZ UPOZERENJA
1). RSK RADIO JE KRAJIŠKI RADIO ONLINE 24/h NA DAN I 365 DANA U GODINI
2). AKO STE ZA MUZIČKU ŽELJU ONDA STE NA PRAVOM MJESTU
3). PIŠITE NA MALOM ILI VELIKOM CHETU TAD KAD JE DJ RSK RADIO /ADMIN /SLOBO / RSK PRISUTNI
4). BILO KOJU VRSTU MUZIKE OSIM NACIONALNE ISPUNJAVAMO NAŠIM ČLANOVIMA OBA FORUMA I TO SVE BESPLATNO
5). UNAPRED SE IZVINJAVAM AKO KOJA PJESMA BUDE NA VJERSKOJ ALI NACIONALNOJ PRIPADNOSTI HVALA
24/h SA VAMA / RSK RADIO
NAŠI BANERI
Најава догађаја: КРАЈИНАДА 03.07.2010!!! 30xevr6


Shrani.si

NAŠ BANER MOŽETE
PREUZETI
OVDE
RAZMJENA BANERA
AKO STE ZA RAZMENU ILI SARADNJU ONDA PIŠITE OVDE


NAŠI PRIJATELJI
Shrani.si

banner

Најава догађаја: КРАЈИНАДА 03.07.2010!!! 15fovnb

Најава догађаја: КРАЈИНАДА 03.07.2010!!! Krajin12





Shrani.si

DVORCAFE & RSK
LINKOVI PRIJATELJSKIH FORUMA
1. RSK-RADIO

SLUŠAJTE RSK RADIO I OVDE
SLUŠAJTE RADIO RSK>>OVDE<<
POSJETIOCI

Flag Counter
FORUM DVORCAFE
DOBRO DOŠLI NA FORUM DVORCAFE
PRAVILA PRI REGISTRACIJI
Pravila pri registraciji:
1) Registrirajte se sa pravom i važećom e-mail adresom.
2) Nalog neće biti odobren ako e-mail adresa nije važeća, ne pišite ime velikim slovima, nacionalnim i žalećim imenima.
3) Ako u roku od 1-2 dana vaš nalog nije aktivan to znači da vam nije ispravna e-mail adresa ili ste pisali velikim slovima, nacionalnim i žalećim imenima u tom primeru će vaš nalog biti obrisan.
OBAVJEŠTENJE ČLANOVIMA
Obavještavamo naše članove da se ne služe raznim trikovima i forama lažnim adresama brisanje naloga registracijom itd da im to neće proći. Takvi će biti trajno banovani sa našega foruma.
OBAVJEŠTENJE ČLANOVIMA
Obavještavamo sve naše članove da uzmete 2 minuta vremena i pročitate pravila foruma te da se ponašate skladno sa pravilima.
Zato vas molimo pročitajte ih i javite se na poruke administracije da nebi došlo do neželjenih problema.
OBAVJESTENJE
Obavještavamo naše članove da filehorst.de sa 30.6.2024 prestaje sa radom sto znači da mnogi linkovi koji su isli preko njih nece više raditi.

 

 Најава догађаја: КРАЈИНАДА 03.07.2010!!!

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
chule80
Uploader
Uploader
chule80


Broj poruka : 140
Points : 174
Reputation : 0
Datum upisa : 28.04.2010
Lokacija : КРАЈИНАДА!!!

Најава догађаја: КРАЈИНАДА 03.07.2010!!! Empty
PočaljiNaslov: Најава догађаја: КРАЈИНАДА 03.07.2010!!!   Најава догађаја: КРАЈИНАДА 03.07.2010!!! Icon_minitime21/5/2010, 15:08

Ево, свечано и да најавимо догађај године:

Најава догађаја: КРАЈИНАДА 03.07.2010!!! Plakat_2010

Хм... сада се више и не пита шта је то Крајинада... сада ме само питају, када ће бити.

А драго ми је због тога. Драго, јер смо буквално од ничега, само ове кљусине интернета, повезали се на Крајинафорсу, и решили 2007. године да направимо изглет, окупљање Крајишника из Београда, и околине, пошто нам се наши чланови из дијаспоре нису могли прикључити. Кренули смо доста ентузијастично. Желећи да будемо покретачи и предводници једне нове снаге младих људи, који су желели посебан окуп самих Крајишника, у веселој, и пријатној атмосфери, без икаквих испада, и неке комерцијализације. Тада нас је само 6 са овог сајта било присутно, и тада смо утемељили нешто сасвим ново. Просто, родила се једна дивна идеја. Коју смо 08. јула 2007. године . на Ади циганлији у Београду зачели. Без обзира на бројност, утисци су били прелепи.

Пролеће 2008. године донело је ново интересовање за тај окуп Крајишника на БГ Ади. Да би већ тада размишљали много више, и напредније. Тражили смо свој пут, где би се исказала наша љубав према нашем завичају, а то је Крајина. Хтели смо препознатиљивост преко заставе, и мајица. Успели смо прескочити ту велику препреку, и 12. јула 2008. године другу Крајинаду посећује укупно 28 људи. Дошли људи са свих страна Београда. А имали смо и делегацију из Новог сада, и срца Шумадије. Невероватна енергија нас је спојила тог дана у једно. Утисци су били заиста феноменални, јер смо видели колико можемо, и колико смо велики искорак направили. Тих 5-6 сати је пролетело као 5-6 минута. Сећања за цео живот, многима. Тако да се заправо дешава да се посетиоци Крајинаде друже и после тог Петровдана 2008. Пуно снимака, слика је настало од посетиоца друге Крајинаде. Друже се чланови, постају кућни пријатељи, јер виде колико их иста осећања и размишљања везују.

Трећу Крајинаду, 2009. године је било лакше организовати за нијансу, али је бројност порасла више него дупло... скоро 60 људи је било 11. јула 2009. посетило београдску Аду, и удружили смо нову енергију, где је и вокални део дошао до изражаја, па се из већине наших грла заорила крајишка ојкача младости, и полета. Заиграли кола, наша аутентична... имали госте из Либана, који су тек завршили са учешћем на Универзијади у БГ. Гости су нам стизали из далеких крајева, не само Србије, већ и Европе! Наши људи у дијаспори су почели да свој годишњи одмор усклађују са Крајинадом... а нема већег признања од тога. Направили смо и нове мајице, сашили и нове заставе... Дешава се да је атмосфера на трећој Крајинади толико добра, да посетиоци једноставно неће да иду кући, јер им је лепо?! Има ли већег признања? Никакви инциденти нису забележени... заиста фин скуп младих људи, и оних мало старијих, као и деце. Знају читаве породице да дођу. А разлог је једноставан за нашу формулу успеха: нема политике, нема комерцијализације, нема опијања и сл.

Сада спремамо и четврту Крајинаду која ће се одржати 3. јула 2010. године, на истом месту - београдска Ада. Процена је да ће бити око 100 људи, што је свакако велики напредак... о атмосфери и да не причам како ће бити добра, јер долази заиста сјајна екипа момака и девојака, који ће да запевају, заиграју... уз клопу, пиће, фудбал, традиционалне крајишке игре... ОВО ДРУЖЕЊЕ ЋЕ ВАМ ОСТАТИ НЕЗАБОРАВНО! Улазак ће се плаћати, али не велике суме новца... тек толико да сви равномерно поделимо тај трошак. Плаћају улазак сви, па и организатори. Цена ће бити накнадно саопштена.

Зато вас и позивам у име свих људи који се труде и долазе на Крајинаду 2010, да дођете 3. јула на Аду, у 11 часова (на улаз код камења)... чистог срца, са осмехом на лицу, а за остало ћемо се ми побринути. Што каже једна чланица КФ, "немојте тражити изговоре, тражите разлоге да дођете". Биће сјајно као и прошлих година.

Поздрав сивма, уз наш слоган: КРАЈИНАДА - ТАМО ЂЕ СМО МИ!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.krajinaforce.com
chule80
Uploader
Uploader
chule80


Broj poruka : 140
Points : 174
Reputation : 0
Datum upisa : 28.04.2010
Lokacija : КРАЈИНАДА!!!

Најава догађаја: КРАЈИНАДА 03.07.2010!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Најава догађаја: КРАЈИНАДА 03.07.2010!!!   Најава догађаја: КРАЈИНАДА 03.07.2010!!! Icon_minitime21/5/2010, 15:10

За ову годину су у понуди плаве мајице, мушки модели (XXL, XL, L) и женски модели (L, M, S).
Цена мајице је 600 дин, односно 6 евра.
Најава догађаја: КРАЈИНАДА 03.07.2010!!! Predlog1

Мајице можете наручити путем мејла: [You must be registered and logged in to see this link.] или путем телефона +381637168497.
Или мене контактирајте на приватне поруке.
Кажите само модел, и величину. Боја је за све иста, плава.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.krajinaforce.com
chule80
Uploader
Uploader
chule80


Broj poruka : 140
Points : 174
Reputation : 0
Datum upisa : 28.04.2010
Lokacija : КРАЈИНАДА!!!

Најава догађаја: КРАЈИНАДА 03.07.2010!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Најава догађаја: КРАЈИНАДА 03.07.2010!!!   Најава догађаја: КРАЈИНАДА 03.07.2010!!! Icon_minitime21/5/2010, 15:10

Vazna napomena:
Na Krajinadi ce biti slikanja i snimanja, tako da ce se taj video materijal i slike, preneti i na KF, i druge sajtove koji su najavljivali Krajinadu. Sto znaci da nece biti cenzurisanja.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.krajinaforce.com
ДворНаУни90
Udarnik
Udarnik
ДворНаУни90


Broj poruka : 61
Points : 78
Reputation : 2
Datum upisa : 25.07.2009

Најава догађаја: КРАЈИНАДА 03.07.2010!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Најава догађаја: КРАЈИНАДА 03.07.2010!!!   Најава догађаја: КРАЈИНАДА 03.07.2010!!! Icon_minitime21/5/2010, 20:49

Најава догађаја: КРАЈИНАДА 03.07.2010!!! 523260 једва чекам!!!
Nazad na vrh Ići dole
chule80
Uploader
Uploader
chule80


Broj poruka : 140
Points : 174
Reputation : 0
Datum upisa : 28.04.2010
Lokacija : КРАЈИНАДА!!!

Најава догађаја: КРАЈИНАДА 03.07.2010!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Најава догађаја: КРАЈИНАДА 03.07.2010!!!   Најава догађаја: КРАЈИНАДА 03.07.2010!!! Icon_minitime21/5/2010, 20:52

Драго ми је Shocked
Nazad na vrh Ići dole
http://www.krajinaforce.com
chule80
Uploader
Uploader
chule80


Broj poruka : 140
Points : 174
Reputation : 0
Datum upisa : 28.04.2010
Lokacija : КРАЈИНАДА!!!

Најава догађаја: КРАЈИНАДА 03.07.2010!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Најава догађаја: КРАЈИНАДА 03.07.2010!!!   Најава догађаја: КРАЈИНАДА 03.07.2010!!! Icon_minitime1/6/2010, 13:22

Овако... прецизирали смо цену уласка, то је 450 дин. Мало је цена већа него прошле године, али су и цене мало скочиле, као и евро, тако да не би били ми на губитку, који ћемо да подметнемо леђа.
Значи улазак плаћају сви, па и ми организатори, да будемо сви једнаки. Тиме заправо добијате клопу и пиће, неограничено.
Razz

Мајице се купују по жељи, не по обавези.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.krajinaforce.com
Kule
V.I.P
V.I.P
Kule


Broj poruka : 781
Points : 200001572
Reputation : 12
Datum upisa : 07.02.2009
Lokacija : Novi Sad

Најава догађаја: КРАЈИНАДА 03.07.2010!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Најава догађаја: КРАЈИНАДА 03.07.2010!!!   Најава догађаја: КРАЈИНАДА 03.07.2010!!! Icon_minitime3/6/2010, 15:23

Videću da dođem ako budem bio u mogućnosti...
Prošlu krajinadu sam reklamirao na naslovnoj strani web sajta dvorcafe-a jedno bar mesec dana.
Nazad na vrh Ići dole
chule80
Uploader
Uploader
chule80


Broj poruka : 140
Points : 174
Reputation : 0
Datum upisa : 28.04.2010
Lokacija : КРАЈИНАДА!!!

Најава догађаја: КРАЈИНАДА 03.07.2010!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Најава догађаја: КРАЈИНАДА 03.07.2010!!!   Најава догађаја: КРАЈИНАДА 03.07.2010!!! Icon_minitime3/6/2010, 16:48

Хвала Куле! Very Happy

Гледај да дођеш ове године... да појачаш Банијски лоби. Личани, као и увек, до сада су у већини. Далматиници за њима, тек треће место Банијци, па Кордунаши... ако је некоме битна ова статистика...
Razz

Али сви смо наши када се скупимо, и запевамо...

Зато кажем, гледајте да дођете ;)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.krajinaforce.com
Kule
V.I.P
V.I.P
Kule


Broj poruka : 781
Points : 200001572
Reputation : 12
Datum upisa : 07.02.2009
Lokacija : Novi Sad

Најава догађаја: КРАЈИНАДА 03.07.2010!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Најава догађаја: КРАЈИНАДА 03.07.2010!!!   Најава догађаја: КРАЈИНАДА 03.07.2010!!! Icon_minitime4/6/2010, 19:11

Hvala na pozivu. Postavio sam je na naslovnu sajta.
Nazad na vrh Ići dole
chule80
Uploader
Uploader
chule80


Broj poruka : 140
Points : 174
Reputation : 0
Datum upisa : 28.04.2010
Lokacija : КРАЈИНАДА!!!

Најава догађаја: КРАЈИНАДА 03.07.2010!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Најава догађаја: КРАЈИНАДА 03.07.2010!!!   Најава догађаја: КРАЈИНАДА 03.07.2010!!! Icon_minitime12/6/2010, 18:03

Nazad na vrh Ići dole
http://www.krajinaforce.com
chule80
Uploader
Uploader
chule80


Broj poruka : 140
Points : 174
Reputation : 0
Datum upisa : 28.04.2010
Lokacija : КРАЈИНАДА!!!

Најава догађаја: КРАЈИНАДА 03.07.2010!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Најава догађаја: КРАЈИНАДА 03.07.2010!!!   Најава догађаја: КРАЈИНАДА 03.07.2010!!! Icon_minitime2/11/2010, 22:29

КРАЈИНАДА 2010

Еее... рођаци... да знате само како је лепо било... нећу превише да хвалим, јер ће се неки и расплакати што нису били. Наравно да су нам фалили многу људи и Даца, и Тина, Ђука и Милош... итд. Да сада све не набрајам.

Већ сви знате ону нашу историју почевши од 8. јула 2007. године :<| , да сада не дрвим са тиме ко нека стара баба Neutral< ... да, другови и другарице баба Very Happy Затим наше увећавање 2008, и 2009. када смо за те две године доживели велики бум... и онда 2010. године идеја је увелико заживела међу доста људи. То говори и гледаност наших снимака.

Најава догађаја: КРАЈИНАДА 03.07.2010!!! Resizeof2010Krajinada22
Овако... ова четврта Крајинада почела је за мене данима раније, јер је требало све припремити и спремити, како тако, са људима прецизирати неке ствари. Свега овога не би било да једна љута далматинка није помогла колико год је могла. Човек управо на оваквим стварима види колико неко вреди. Зато још једном ВЕЛИКООО ХВАЛЛАААА РАДИ!!!
Она се и пре свега овога јавила да ће да нам све помогне, иако је пар дана пре свега задесио незгодан пех, али особина великих људи је управо у томе што умеју да се носе са тиме, и не кукаве.
Договор беше да се нађемо на старом месту, храм Св. Саве ;) ... и то у 7:30. Пошто требало је чекати да се радње отворе, и почну да пеку оно што смо ми наручили. Ту смо у једној месари срели заиста фине људе (газде фирме) 8) , тачније ја их годинама знам али из виђења, комшијски. И мало по мало се распричали, видели какве све везе имамо... а испоставило се дебеле везе имамо :]] Сачекали да се ипече наших 20 кила роштиља :<| затим смо сачекали и да једна цурица далматинка испече рибу (скушу и гирице), јер је то било намењено људима који посте... а док смо то чекали, срели опет једног нашег из Бенковца 8) , који био зачуђен са нашим мајицама, на којима пише КРАЈИНА-ДА... па хоће и он једну :<| Углавном, ђе год да се појавимо, сви нас ословљавају са "ево их Крајишници" :<| Мени је то наравно мило, да милије не може бити... јер до скоро су нам говорили "избеглице" :- >Sad
Након клопе, одемо по хармонику, не би ли имао ко то тамо да засвира, пошто организатори то не умеју ;]\/ Затим по пиће на други део града, где су нам обећали охладити пиће, али слабо је шта од тога било ::)
У то све доба, трка, фрка, један члан наше дружине се успавао, ко да је Крајинада у 20ч а не у 11ч. Тим пре што смо ангажовали помагача из Бијељине да специјално дође и да заузму праву локацију... рекоше лепо време, па сам знао даће бити гужве. А заправо то се и десило, да у задњем моменту су успели да ухвате пар столова на Ади.
Док смо Рада и ја возали фићка по БГ, то је из њега орило на све стране максималних 70 јединица :<| , што је Рада овековечила на видео снимцима 8) КБ је изашао код камења да чека људе, па је водио и навигацију... све то по врелом сунцу ;D . А и није ми га жао, право да вам кажем ;]\/ , јер је забушавао максимално Very Happy Very Happy После неког времена на извидници, он пита мене "докле ћу ја да чекам, и ђе је моја пива" ;D "море, док ти мозак не прокључа..." одговарам ја Very Happy Very Happy Very Happy Да, мало плати за оно извлачење :- , пошто је своју колегиницу оставио да тегљачи пиће и све остало ::) , а он маше рукама код камења, уместо обрнуто Neutral<
Већ су људи били дошли, а ми пуне руке посла... наравно, одмах је Рада, Дејана и Љика засукале рукаве, и почеле да праве аранжман... припомогле су им већ придошле цурице из КУД Крајина :<| , којима је ово било прво учешће на Крајинади... И њих стварно морам похвалити, јер су ме одушевиле 8) , не само што су дошле, већ што је њихово понашање и све остало заиста показало да нисмо неандерталци сишли са планине, већ да смо фини и културни. ;)
Затим долази и Гагана са ђедом (руске шубаре су биле супер, све су их смазали), Снежа са буразом, Двор90, ови, они... не можеш их све ни пребројати :]] ... када смо већ код тога, нас не било преко 75 сигурно... мање него процена, али нисмо сви били одједном тамо, у доба када се сликала групна слика. Дошло људи са свих страна, за неке сам се баш изненадио... Лички витез довео своју екипу из НС, иако је нешто муљавио дан пре свега, али ипак је дошао :<| Фудбал је ове године био баш онако добио своју пуну афирмацију, да ли због СП које још увек траје у Ј. Африци, или што смо ми Крајишници овако фудбалски оријентисани... не бих вам знао рећи, али играло се до мрака :) . Трајао је фудбал сатима. У више екипа итд. Била је једна новина... а то је вучење канапа, који сам специјално за ово наручио... Две партије су се играле, и оба пута је десна екипа победила :]] . Ја сам био судија :<| Играла се чак и одбојка, нешто мало, онако реда ради. За дивно чудо ја се на фудбалу нисам повредио ;) , а неки су баш запливали Very Happy Very Happy Било је свих узраста, а и цуре су заиграле са бубамаром :<|
Купање је ове године било, пар чланица је отишло да се окупа, и провери каква је вода на Ади. 8)
Сликања је било на све стране, то су блицеви севали, ко на додели оскара ;D ... мени се све неке цурице примичу Razz ... џаба ја да причам како газдарица има нов бич :- ... Углавном, када је она дошла, нису више стајале поред мене ;| Very Happy Very Happy
Уз хармонику, када је Мика дошао, почело је ужичко колце :}\/ , на радост нас пар... било је после још 1 ужичко коло,
Овај мрки вук из Плитвица је дохватио нешто кратко хармонику, понадали се сви ми да ће бити још, али се он нешто укилавио :-[ , ко нездрав, па смо остали жедни наших песама Neutral< ... мада је било овако помало певушења, код одређених столова ђе смо били... Е када смо код овог вокалног дела... ја већ 2 године обећавам да ће једна цурица из КУД Крајина доћи, да запева :<| ... људи су окретали очима, и мислили да ја причам бајке ;]\/ ... но, када је у последњим сатима Крајинаде, већ предвече Нина запевала... то НИКО НИЈЕ ОСТАО РАВНОДУШАН! ;) Шта више, и још неки ликови около, када су чули тај глас, пришли су да чују ;) ... време као да је стало. Нешто је снимљено.

Углавом, на самом крају, остала је одређена екипа људи која је за похвалу :<| . Иако су у току испитни рокови, људи су остали до мрака... Оно што је мене још одушевило јесте клинци и клинцеза једне наше чланице, славонске снајке. 8) Клинци не да су били пресрећни, а ја још више, него срце хоће да искочи из недара :<| ... Још када су они заиграли фудбал са нама ;) ... Иако је у једном моменту дошло до неправедне дискриминације "ти не можеш, ти си мали" :-[ ... ја сам тада био на терену, и следио сам се >Sad ... гледајући малог дечака, видео сам себе у њему, пре равно 20 година... када сам ја тако нешто трпео :-[ Наравно да је та неправда после исправљена, и момчић је после заиграо, постигао гол, и отишао кући пресрећан. ;)
Већ је у мрак почела и киша да сипа, па смо морали кући ::) , а ионако је све било готово. Одбацио сам Мињу, Ђурђевка (пите са сиром су супер биле), и Раду... киша пада за све паре... ближи се поноћ, а ја једва кући стижем :-[ И није ми жао, после свега. ;)

[size=60]Ова Крајинада је иначе била мало после Видовдана, таман да видимо неке људе на делу. Неки су се добро показали, што ћемо их од јесени наградити, а неки су сами себе одстранили из наше екипе. ;) [/size]

Оно што сам ја заборавио, то ће вам слике и снимци рећи... а вероватно и неко од осталих посетилаца. ;)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.krajinaforce.com
chule80
Uploader
Uploader
chule80


Broj poruka : 140
Points : 174
Reputation : 0
Datum upisa : 28.04.2010
Lokacija : КРАЈИНАДА!!!

Најава догађаја: КРАЈИНАДА 03.07.2010!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Најава догађаја: КРАЈИНАДА 03.07.2010!!!   Најава догађаја: КРАЈИНАДА 03.07.2010!!! Icon_minitime2/11/2010, 22:33











Nazad na vrh Ići dole
http://www.krajinaforce.com
chule80
Uploader
Uploader
chule80


Broj poruka : 140
Points : 174
Reputation : 0
Datum upisa : 28.04.2010
Lokacija : КРАЈИНАДА!!!

Најава догађаја: КРАЈИНАДА 03.07.2010!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Најава догађаја: КРАЈИНАДА 03.07.2010!!!   Најава догађаја: КРАЈИНАДА 03.07.2010!!! Icon_minitime2/11/2010, 22:35












Nazad na vrh Ići dole
http://www.krajinaforce.com
chule80
Uploader
Uploader
chule80


Broj poruka : 140
Points : 174
Reputation : 0
Datum upisa : 28.04.2010
Lokacija : КРАЈИНАДА!!!

Најава догађаја: КРАЈИНАДА 03.07.2010!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Најава догађаја: КРАЈИНАДА 03.07.2010!!!   Најава догађаја: КРАЈИНАДА 03.07.2010!!! Icon_minitime2/11/2010, 22:37







Nazad na vrh Ići dole
http://www.krajinaforce.com
Sponsored content





Најава догађаја: КРАЈИНАДА 03.07.2010!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Најава догађаја: КРАЈИНАДА 03.07.2010!!!   Најава догађаја: КРАЈИНАДА 03.07.2010!!! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Најава догађаја: КРАЈИНАДА 03.07.2010!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012!
» Најава догађаја: Крајинада 02. јул 2011.
» Седма Крајинада: 6. јул 2013.
» Horoskop 2010
» F1 2010-Razor1911

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
»DVORCAFE« :: 2 » DISKUSIJE RAZNE IGRE KOMENTARI « :: Krajina-
Skoči na: