»DVORCAFE«
Dobro došli na forum DVORCAFE.
Da bi ste mogli pristupiti i videti kompletan forum morate biti registrovani član kod nas.
Članovima brez poruka je onemogućen dostup linkovima.
Gostima je onemogućen pristup downloadu.
Registracija je besplatna
Dođite da se družimo.

TIM DVORCAFE
»DVORCAFE«
Dobro došli na forum DVORCAFE.
Da bi ste mogli pristupiti i videti kompletan forum morate biti registrovani član kod nas.
Članovima brez poruka je onemogućen dostup linkovima.
Gostima je onemogućen pristup downloadu.
Registracija je besplatna
Dođite da se družimo.

TIM DVORCAFE
»DVORCAFE«
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
»DVORCAFE«

»FORUM DVORCAFE / DVOR NA UNI«
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupiRSK RADIO
POZDRAV, AKO HOĆETE VIJDETI LINKOVE DOWNLOADA MORATE URADITI SLIJEDEĆE
1). DA SE REGISTRUJETE ALI PRIJAVTE NA NAŠ FORUM
2). POSLIJE 10 NAPISANIH PORUKA ĆE TE MOĆI VIDJETI LINK
3). GOSTI NEMAJU PRISTUP DOWNLOADU
4). SVE VAM PIŠE NA FORUMU U TEMI >> OVDJE << [KAKO DA VIDIM LINK]
1). MOLIM SVE NAŠE ČLANOVE DA SE SUZDRŽE OD RAZNIH PRVOKACIJA I UVRIJEDE DRUGIH ČLANOVA FORUMA
2). BUDITE PRISTOJNI I POSTUJTE DRUGE AKO HOĆETE DA VAS NEKO POSTUJE
3). OVDJE NEMA POLITIKE RAZNIH DISKUSIJA O TOME, RAZNIH VRIJEĐANJA NA VJERSKOJ I NACIONALNOJ PRIPADNOSTI ZATO VAS MOLIM SUZDRZITE SE OD RAZNIH ISPADA
4). AKO BUDETE IMALI TAKAV ILI SLIČAN PROBLEM ONDA PIŠITE >> OVDJE <<
5). SVAKI ISPAD I VRIJEĐANJA BIĆE STROGO KAŽNJENO [BAN]
1). MOLIMO SVE NAŠE ČLANOVE DA NE POSTAVLJATE RAZNE VIDEO SNIMKE SA UVREDLJIVIM SADRZAJIMA NA NACIONALNOJ I VJERSKOJ
PRIPADNOSTI
2). U SUPROTNOM ĆETE BITI TRAJNO ODSTRANJENI / BANOVANI SA FORUMA BREZ UPOZERENJA
1). RSK RADIO JE KRAJIŠKI RADIO ONLINE 24/h NA DAN I 365 DANA U GODINI
2). AKO STE ZA MUZIČKU ŽELJU ONDA STE NA PRAVOM MJESTU
3). PIŠITE NA MALOM ILI VELIKOM CHETU TAD KAD JE DJ RSK RADIO /ADMIN /SLOBO / RSK PRISUTNI
4). BILO KOJU VRSTU MUZIKE OSIM NACIONALNE ISPUNJAVAMO NAŠIM ČLANOVIMA OBA FORUMA I TO SVE BESPLATNO
5). UNAPRED SE IZVINJAVAM AKO KOJA PJESMA BUDE NA VJERSKOJ ALI NACIONALNOJ PRIPADNOSTI HVALA
24/h SA VAMA / RSK RADIO
NAŠI BANERI
Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! 30xevr6


Shrani.si

NAŠ BANER MOŽETE
PREUZETI
OVDE
RAZMJENA BANERA
AKO STE ZA RAZMENU ILI SARADNJU ONDA PIŠITE OVDE


NAŠI PRIJATELJI
Shrani.si

banner

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! 15fovnb

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Krajin12





Shrani.si

DVORCAFE & RSK
LINKOVI PRIJATELJSKIH FORUMA
1. RSK-RADIO

SLUŠAJTE RSK RADIO I OVDE
SLUŠAJTE RADIO RSK>>OVDE<<
POSJETIOCI

Flag Counter
FORUM DVORCAFE
DOBRO DOŠLI NA FORUM DVORCAFE
PRAVILA PRI REGISTRACIJI
Pravila pri registraciji:
1) Registrirajte se sa pravom i važećom e-mail adresom.
2) Nalog neće biti odobren ako e-mail adresa nije važeća, ne pišite ime velikim slovima, nacionalnim i žalećim imenima.
3) Ako u roku od 1-2 dana vaš nalog nije aktivan to znači da vam nije ispravna e-mail adresa ili ste pisali velikim slovima, nacionalnim i žalećim imenima u tom primeru će vaš nalog biti obrisan.
OBAVJEŠTENJE ČLANOVIMA
Obavještavamo naše članove da se ne služe raznim trikovima i forama lažnim adresama brisanje naloga registracijom itd da im to neće proći. Takvi će biti trajno banovani sa našega foruma.
OBAVJEŠTENJE ČLANOVIMA
Obavještavamo sve naše članove da uzmete 2 minuta vremena i pročitate pravila foruma te da se ponašate skladno sa pravilima.
Zato vas molimo pročitajte ih i javite se na poruke administracije da nebi došlo do neželjenih problema.
OBAVJESTENJE
Obavještavamo naše članove da filehorst.de sa 30.6.2024 prestaje sa radom sto znači da mnogi linkovi koji su isli preko njih po 30.6.2024 nece više raditi.
Hvala na razumijevanju

 

 Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012!

Ići dole 
AutorPoruka
chule80
Uploader
Uploader
chule80


Broj poruka : 140
Points : 174
Reputation : 0
Datum upisa : 28.04.2010
Lokacija : КРАЈИНАДА!!!

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Empty
PočaljiNaslov: Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012!   Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Icon_minitime14/5/2012, 23:29

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Plakatkrajinada2012

Сада се више и не пита шта је то Крајинада... сада ме само питају, када ће бити. 8)

А драго ми је због тога. Драго, јер смо буквално од ничега, само ове кљусине интернета, повезали се на КФ, и решили јуна 2007. године да направимо изглет, окупљање Крајишника из Београда, и околине, пошто нам се наши чланови из дијаспоре нису могли прикључити. Кренули смо доста ентузијастично. Желећи да будемо покретачи и предводници једне нове снаге младих људи, који су желели посебан окуп самих Крајишника, у веселој, и пријатној атмосфери, без икаквих испада, и неке комерцијализације. Тада нас је само 6 са КФ, и тада смо утемељили нешто сасвим ново. Просто, родила се једна дивна идеја. Коју смо 8. јула 2007. године. на Ади циганлији у Београду зачели. Без обзира на бројност, утисци су били прелепи.

Пролеће 2008. године донело је ново интересовање за тај окуп Крајишника на БГ Ади. Да би већ тада размишљали много више, и напредније. Тражили смо свој пут, где би се исказала наша љубав према нашем завичају, а то је Крајина. Хтели смо препознатиљивост преко заставе, и мајица. Успели смо прескочити ту велику препреку, и 12. јула 2008. године другу Крајинаду посећује укупно 28 људи. Дошли људи са свих страна Београда. А имали смо и делегацију из Новог сада, и срца Шумадије. Невероватна енергија нас је спојила тог дана у једно. Утисци су били заиста феноменални, јер смо видели колико можемо, и колико смо велики искорак направили. Тих 5-6 сати је пролетело као 5-6 минута. Сећања за цео живот, многима. Тако да се заправо дешава да се посетиоци Крајинаде друже и после тог Петровдана 2008. Пуно снимака, слика је настало од посетиоца друге Крајинаде. Друже се чланови, постају кућни пријатељи, јер виде колико их иста осећања и размишљања везују.

Трећу Крајинаду, 2009. године је било лакше организовати за нијансу, али је бројност порасла више него дупло... скоро 60 људи је било 11. јула 2009. посетило београдску Аду, и удружили смо нову енергију, где је и вокални део дошао до изражаја, па се из већине наших грла заорила крајишка ојкача младости, и полета. Заиграли кола, наша аутентична... имали госте из Либана, који су тек завршили са учешћем на Универзијади у БГ. Гости су нам стизали из далеких крајева, не само Србије, већ и Европе! Наши људи у дијаспори су почели да свој годишњи одмор усклађују са Крајинадом... а нема већег признања од тога. Направили смо и нове мајице, сашили и нове заставе... Дешава се да је атмосфера на трећој Крајинади толико добра, да посетиоци једноставно неће да иду кући, јер им је лепо?! Има ли већег признања? Никакви инциденти нису забележени... заиста фин скуп младих људи, и оних мало старијих, као и деце. Знају читаве породице да дођу. А разлог је једноставан за нашу формулу успеха: нема политике, нема комерцијализације, нема опијања и сл.

Четврта Крајинада, одржана је 3. јула 2010. исто на БГ Ади, и остали опет до мрака 8) Бројност нам се опет повећала, прешли смо бројку 70 људи. Бројност није нешто чиме се оптерећујемо, али лепо је када расте. Атмосфера наравно да је била добра, гужва и фрка, око организације, као и сваке године, али све је супер када знаш да си нешто добро радио. Сјатило се наше младости и пар ветерана, ујединили смо опет енергију... играли фудбал, вукли конопац, љуљали се, шетали, купали, смејали. Прошле године су певачи мало затајили :- . Међутим, Нина када је запевала, стварно су људи били одушевљени. Да не испадне сад како се сами хвалимо, можете погледати снимке на јутјубу (ако укуцате Крајинада 2010), па ћете вам мало дочарати атмосферу. 8)

Пета Крајинада је одржана 2. јула 2011. године, опет на Београдској Ади. Опет смо остали до мрака B) , чак и после мене су остали момци да розгају онако по мраку. Занимљиво је да је бројност била нешто мања него 2010, јер су се појединци уплашили кише!? Very Happy Али, веровали или не, ми који смо били, нама је киша само помогла (падала је само ујутро), јер није било врућина као 2010. Тако да супер смо се провели, имате извештај на форуму, па читајте ако не верујете, или најбоље питајте учеснике. Може и јутјуб да вам мало помогне.


Сада спремамо и шесту Крајинаду која ће се одржати 1. јула 2012. године за коју влада добро интересовање. Место је старо - београдска Ада. О атмосфери и да не причам како ће бити добра, јер долази заиста сјајна екипа момака и девојака, који ће да запевају, заиграју... уз 'ладно пиће, фудбал, традиционалне крајишке игре... ОВО ДРУЖЕЊЕ ЋЕ ВАМ ОСТАТИ НЕЗАБОРАВНО! Улазак ће се плаћати, али не велике суме новца... 250 динара. Биће за тај новац неограничено пиће (за храну смо видели да одузима време, и новац, па прескачемо).
Мајице ћемо такође имати ове године, које купујете по жељи, а не по обавези.


Зато вас и позивам у име свих људи који се труде и долазе на Крајинаду 2012, да дођете 1. јула на Аду, у 12 часова (на улаз код камења)... чистог срца, са осмехом на лицу, а за остало ћемо се ми побринути. Што каже једна чланица КФ, "немојте тражити изговоре, тражите разлоге да дођете". Биће сјајно као и прошлих година. Немојте се оптерећивати ако не дођете тачно у 12 сати код камења, јер Крајинада не траје 2 сата, па да ће те нешто пропустити... траје сатима, па и ако мало окасните добро сте нам дошли! ;)


Поздрав свима, уз наш слоган: КРАЈИНАДА - ТАМО ЂЕ СМО МИ!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.krajinaforce.com
chule80
Uploader
Uploader
chule80


Broj poruka : 140
Points : 174
Reputation : 0
Datum upisa : 28.04.2010
Lokacija : КРАЈИНАДА!!!

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Empty
PočaljiNaslov: Re: Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012!   Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Icon_minitime14/5/2012, 23:35


[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.krajinaforce.com
chule80
Uploader
Uploader
chule80


Broj poruka : 140
Points : 174
Reputation : 0
Datum upisa : 28.04.2010
Lokacija : КРАЈИНАДА!!!

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Empty
PočaljiNaslov: Re: Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012!   Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Icon_minitime4/7/2012, 15:50

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Majicekrajinada2012napred

Цена мајице је 7 евра по комаду!
Модели су:
Мушки: XXL, XL, L, M
Женск: L, M
Nazad na vrh Ići dole
http://www.krajinaforce.com
chule80
Uploader
Uploader
chule80


Broj poruka : 140
Points : 174
Reputation : 0
Datum upisa : 28.04.2010
Lokacija : КРАЈИНАДА!!!

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Empty
PočaljiNaslov: Re: Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012!   Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Icon_minitime4/7/2012, 15:53

- "Србине брате, чујеш ли ти ово,
има сада окупљање поново!"
- "Које окупљање, шта је то сада?"
- "Мајкане мој, то ти је Крајинада!
Друже се људи, од јутра до мрака,
лудило... ту је атмосфера баш јака!
Играју лопте и пјесме пјевају,
вуку конопац, да варнице сјевају.
Бацају и камена са рамена,
тешка каменчина буде као стјена."
- "Како да дођем, ђе то тачно бива?"
- "На Ади, ђе гори буктиња жива!
Имају људи црвене мајице,
а на сред мајице велико срце!
На срцу им Плитвице и Вуковар,
наша светиња Крка, манастир стар"
- "Колико хиљадарки да носим ту?"
- "Ма јок јаране, само коју стотку!"
- "Ако водиш сестру, брата ил' цуру
добијеш попуста, имаш и туру.
Биће и пиће неограничено,
'ладно ко змија, све ти је речено!"
- "Долазим брале, фала на позиву,
има да сад раширим причу ову!
Нека наши људи дођу на Аду,
сви идемо право на Крајинаду!"
Nazad na vrh Ići dole
http://www.krajinaforce.com
chule80
Uploader
Uploader
chule80


Broj poruka : 140
Points : 174
Reputation : 0
Datum upisa : 28.04.2010
Lokacija : КРАЈИНАДА!!!

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Empty
PočaljiNaslov: Re: Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012!   Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Icon_minitime4/7/2012, 15:57

КРАЈИНАДА 2012


Е даа... треба и да напишемо оно што смо јуче доживели... у 10 реченица то не могу... у 10.000 реченица било би то најбоље. :]] Ааали немам толико времена. Извештај са овогодишње 6. Крајинаде можете почети са 1000 почетака и завршити са 1000 завршетака, као у шаху. Елем, како сам ја доживео све ово...

Ту ноћ пре Крајинаде сам имао састанак са газдарицом, да све протекне у најбољем реду, и да ниједна не стане поред мене, иначе :- Трајало је то до касно, али вредело је. У зору 1. јула 2012. будим се у 7 сати, и спремам шта је све потребно да понесем од куће. И још шаљем поруке помагачима. Имао сам их 2, Маја и Натка, обе личанке. Једна је у комшилуку и морала је да пере косу, док сам ја тркнуо на суседно брдо, по 10 флаша са ледом. У повратку покупим Натку, а онда се упутимо ка Ади, односно Темпу поред Аде. Мислили смо да ћемо ту наћи све што нам треба од пића а оно шипак. Врло мало смо нашли оно чега нам треба. Замолили смо људе да нам охладе пића још, али следећи пута затекли смо исто стање?!
Брже боље ми то у ауто, и правац Ада јер од Маје су стизале узнемирујуће вести... каже туча за место, "Ја сама а њих 10... Хоћу пиву, за душевни бол" Neutral< Рекао сам ја Маји да назове овог мог "помагача" што је збрисао кући на пар дана, да му нешто шапне у 8 сати изјутра, али није хтела... издајница! ;D

Стигли ми некако... вуци, тегли, дај да спасимо Мају оне галаме и притиска... и успели смо некако. Онда трчи до камења јер смо тамо требали да покупимо 4 момка који први пут долазе... А ако вам кажем да су у Београд потегли из Бијељине само због Крајинаде... не верујем да ће ико од вас у то поверовати... али стварно је тако! Елем, они вуку за собом гајбу бањалучког Нектара, ни мање ни више... Тек да се ови наши обрадују Ту смо срели још неке наше старе међу којима и Марину... која је нешто заборавила не битно, али понела је фотоапарат, што је јааако битно!

Долазимо, и ко ће шта да пије, узели смо и неке хладне воде, колико је могла бити хладна. Онда пресвлачење и правац купање јер је било преко 33'С тада. Кад смо се вратили онда смо мало чаврљали, јер су стално пристизали нови/стари гости. Да би се на крају скупили за фудбал. Моја екипа прву је победила, ја дао први гол. И то оном клапцу који стално хоће да се слика поред газдарице... па верујем да ће имати са чиме да се похвали. ;| Следећу туру су опет момци изашли, ја сам паузирао... А друга моја утакмица је била проверено намештена?! ;D Јер је Класнић Бој дао тај победнички гол... ;]\/

Вучење конопца је прошле године било само ревијално, ове године доживело своју пуну афирмацију, јер се неколико пута вукао, а са кинезима добило своју пуну афирмацију. Екипа састављена од Банијца, Срба из Бос. Крајине и Далмације била је стварно победник (3 победе и 1 реми). Играло се 5 на 5. Ја сам већином био судија. Ови победници хоће да се пријаве неђе за турнир... ја са им причам за Лички Вишебој у Апатину, где долази земљотресна екипа "Џими Транс" која има цца 1 тону тежине!?

Мика је мало дохватио и армонику, па засвирао и играло се ужичко коло. Личко глуво се такође играло, Ниџо је из даљине командовао... нема неког разлога да га натерамо у личко глуво коло иако је Личанин. Килаво су то играчи из КУД Крајина одрадили... мора њих Зоки још да озноји, а не да се овако срамотимо. Свеједно добили су (смо) аплауз.

Иначе имали смо тамо и свадбу... Један кршни делија из Бијељине, загледао се у нашу Личанку (из Грачаца), па и она у њега.... Сунце ти калаисано, још и свадбу да нисмо направили, иоанко је тамо парк за венчања, имамо све што треба... Запевали ови около "Свадба, свадба, свадба... узми ме за кума или старог свата", "Женим се, женим се, старе ћу цуре растерати све...". А иначе док сам ја други пут са двојицом помагача један ваљевац (Славонски зет), и један момак Славонац, ишао по пиће ови су већ орили о војводи Синђелићу, краљу Петру, и још нешто...

Колико видим људи су причали и забављали се на све стране. Младих наравно највише, али било је и деце, што ме радује... пар старијих који се прошверцовали са омладином... Крајишника из свих наших предела (Далмације, Лике, Славоније, Кордуна, Баније, Босанске Крајине), и гости из Семберије.

У поподневним сатима више није било хладног пића, а није се чак ни могло купити, јер у сваком киоску, био је фрижидер који је имао млаку воду. Због велике врућине тај 1. јул на Ади је било преко 300.000 људи, па није се могло подмирити та потреба.

Фалили су нам бројни људи, почевши од вечитих студената како сами за себе кажу они у Суботици, преко мрког вука (камен за раме обећао је донети), личког витеза, па до оних гаравих цурица што су морали да уче за испите. То је мука Крајинаде што долази на крај испитног рока.

Иначе, овако морам похвалити баш екипу из Семберије, који су стварно момци орни за шалу и зезање, а шта више они нису дошли на пар сати већ и да преноће, и то баш на Ади?! Појединачно Даре ми је био стварно добар, и на терену прави фудбалски слалом када игра... а и за помоћника је одличан. Клинце такође морам све да похвалим... исто као и једног шолца, који је вукао самном неку водурину... ;D И још неки момци које је Рада довела, баш су добри и орни за дружење... милина је било јуче бити део те екипе.
Наша маскота Мића Прелџија који је довео читаву бригаду из Панчева и околине. А када се он скинуо, и показао своју тетоважу, није било особе која се није хтела са њиме сликати!

Мркли мрак пада а пролама се Адом: "Нема раја" и то из све гласа, на суво што би рекли. Штета је само што су картице све биле пуне, па није више било места за снимити све то. Она слика где једва сви станемо је такође била добра, мораћемо следеће године ићи на неке степенице да сви станемо. 8)

На крају се никако растати, купи смеће мећи у кесе и канту, па још наше стари, и свак до свог аута. У том умору и фрци мора се нешто и заборавити, па сам морао да се вратим назад, пешке, трчећи како год... Био сам и ја добар, па ме газдарица похвалила.

Ево једне занимљивости... јуче је било финале Европског првенства у фудбалу, а никоме од нас није пало напамет да то гледа... Ја сам име првака сазнао тек данас у новинама. Доказ да ипак вредимо и трајемо, и да фудбал волимо и играмо из љубави!

Ово је била шеста Крајинада... но, то није крај... Дао Бог да се ово настави и у наредном миленијуму... Све ово што радимо, да пренесемо на децу. Да и у њима букти Крајинада, као и у нама.


КРАЈИНАДА - ТАМО ЂЕ СМО МИ!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.krajinaforce.com
chule80
Uploader
Uploader
chule80


Broj poruka : 140
Points : 174
Reputation : 0
Datum upisa : 28.04.2010
Lokacija : КРАЈИНАДА!!!

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Empty
PočaljiNaslov: Re: Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012!   Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Icon_minitime4/7/2012, 15:58

Ево ово је само један део слика, биће после још...

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201201

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201202

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201203

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201204

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201205

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201206

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201207

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201208
Nazad na vrh Ići dole
http://www.krajinaforce.com
chule80
Uploader
Uploader
chule80


Broj poruka : 140
Points : 174
Reputation : 0
Datum upisa : 28.04.2010
Lokacija : КРАЈИНАДА!!!

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Empty
PočaljiNaslov: Re: Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012!   Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Icon_minitime4/7/2012, 16:01

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201209

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201210

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201211

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201212

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201213

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201215

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201214

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201216
Nazad na vrh Ići dole
http://www.krajinaforce.com
chule80
Uploader
Uploader
chule80


Broj poruka : 140
Points : 174
Reputation : 0
Datum upisa : 28.04.2010
Lokacija : КРАЈИНАДА!!!

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Empty
PočaljiNaslov: Re: Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012!   Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Icon_minitime4/7/2012, 16:05

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201217

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201218

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201219

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201220

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201221

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201222

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201223

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201224
Nazad na vrh Ići dole
http://www.krajinaforce.com
chule80
Uploader
Uploader
chule80


Broj poruka : 140
Points : 174
Reputation : 0
Datum upisa : 28.04.2010
Lokacija : КРАЈИНАДА!!!

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Empty
PočaljiNaslov: Re: Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012!   Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Icon_minitime4/7/2012, 16:07

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201225

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201226

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201227

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201228

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201229

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201230

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201231

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201232
Nazad na vrh Ići dole
http://www.krajinaforce.com
chule80
Uploader
Uploader
chule80


Broj poruka : 140
Points : 174
Reputation : 0
Datum upisa : 28.04.2010
Lokacija : КРАЈИНАДА!!!

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Empty
PočaljiNaslov: Re: Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012!   Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Icon_minitime4/7/2012, 16:22

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201233

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201234

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201235

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201236

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201237

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201238

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201239

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201240
Nazad na vrh Ići dole
http://www.krajinaforce.com
chule80
Uploader
Uploader
chule80


Broj poruka : 140
Points : 174
Reputation : 0
Datum upisa : 28.04.2010
Lokacija : КРАЈИНАДА!!!

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Empty
PočaljiNaslov: Re: Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012!   Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Icon_minitime4/7/2012, 16:23

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201241

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201242

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201243

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201246

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201247

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201248
Nazad na vrh Ići dole
http://www.krajinaforce.com
chule80
Uploader
Uploader
chule80


Broj poruka : 140
Points : 174
Reputation : 0
Datum upisa : 28.04.2010
Lokacija : КРАЈИНАДА!!!

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Empty
PočaljiNaslov: Re: Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012!   Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Icon_minitime4/7/2012, 16:23

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201249
Ништа не продајемо, само се хвалимо :mrgreen:


Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201250

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201251

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201252

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201253

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201254

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201255

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201256
Nazad na vrh Ići dole
http://www.krajinaforce.com
chule80
Uploader
Uploader
chule80


Broj poruka : 140
Points : 174
Reputation : 0
Datum upisa : 28.04.2010
Lokacija : КРАЈИНАДА!!!

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Empty
PočaljiNaslov: Re: Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012!   Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Icon_minitime4/7/2012, 16:27

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201257

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201258

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201259

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201260

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201261

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201262

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201263
Nazad na vrh Ići dole
http://www.krajinaforce.com
chule80
Uploader
Uploader
chule80


Broj poruka : 140
Points : 174
Reputation : 0
Datum upisa : 28.04.2010
Lokacija : КРАЈИНАДА!!!

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Empty
PočaljiNaslov: Re: Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012!   Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Icon_minitime4/7/2012, 16:28

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201265

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201266

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201267

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201268

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201269

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201270

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201272

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201273
Nazad na vrh Ići dole
http://www.krajinaforce.com
chule80
Uploader
Uploader
chule80


Broj poruka : 140
Points : 174
Reputation : 0
Datum upisa : 28.04.2010
Lokacija : КРАЈИНАДА!!!

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Empty
PočaljiNaslov: Re: Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012!   Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Icon_minitime4/7/2012, 16:29

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201274

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201275

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201276

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201277

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201278

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201279

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201280

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Akrajinada201281
Nazad na vrh Ići dole
http://www.krajinaforce.com
chule80
Uploader
Uploader
chule80


Broj poruka : 140
Points : 174
Reputation : 0
Datum upisa : 28.04.2010
Lokacija : КРАЈИНАДА!!!

Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Empty
PočaljiNaslov: Re: Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012!   Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Icon_minitime4/7/2012, 16:31


Olimpijada na Krajinadi 2012



Fudbal na Krajinadi 2012
Nazad na vrh Ići dole
http://www.krajinaforce.com
Sponsored content





Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Empty
PočaljiNaslov: Re: Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012!   Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Најава догађаја: Крајинада 1. јул 2012!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Најава догађаја: КРАЈИНАДА 03.07.2010!!!
» Најава догађаја: Крајинада 02. јул 2011.
» Седма Крајинада: 6. јул 2013.
» LUNA - KRALJICE 2012 / ЛУНА - КРАЉИЦЕ 2012
» Zare i goci 2012 - Crna dama 2012 (BN TV)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
»DVORCAFE« :: 2 » DISKUSIJE RAZNE IGRE KOMENTARI « :: Krajina-
Skoči na: